Pokémon Sun & Moon Games Videoda Yeni Efsanevi Pokémon'u Ortaya Çıkardı

Pokémon Sun & Moon Games Videoda Yeni Efsanevi Pokémon'u Ortaya Çıkardı

Solgaleo ve Lunala, 18 Kasım'da oyun gönderimi için açıklandı

Pokémon Şirketi başladı yayın Akışı Perşembe günü için yeni bir oyun videosu PokémonGüneş ve Pokémon Ay Nintendo3doyunlaryeni Efsanevi Pokémon Solgaleo ve Lunala'yı ortaya çıkaran. Video ayrıca oyunun Alola bölgesi ayarını, oyuncuların seçebileceği çeşitli kahramanları ve yeni karakterleri de önizliyor.

resmi web sitesi tarif eder aşağıdaki gibi iki Efsanevi Pokémon:Solgaleo ve Lunala, Pokémon Sun ve Pokémon Moon'daki maceralarınız için hayati bir anahtara sahiptir. Bu iki Pokémon Efsanevi Pokémon'dur ve hikayede çok önemli bir rol oynarlar. Ama dünyadaki yerleri hala gizemle dolu!

İki Pokémon için yeni istatistikler:

Solgaleo

Kategori: Sunne Pokemon
Yükseklik: 11'2'
Ağırlık: 507.1 lb.
Tür: Psişik/Çelik
Yetenek: Tam Metal Gövde
Eski zamanlardan beri, Solgaleo güneşin bir elçisi olarak onurlandırıldı. “Güneşi yiyip bitiren canavar” olarak saygıyla anılır. Solgaleo'nun vücudu büyük miktarda enerji tutar ve aktif olduğunda ışıkla parlar. Güneşe olağanüstü bir benzerlik gösteren akan bir yelesi vardır. Kendine özgü hareketi, bir meteorun gücüyle rakibe hücum eden ve hedefin Yeteneğine aldırış etmeyen bir saldırı olan Sunsteel Strike'dır.

Solgaleo'nun Yeteneği, daha önce hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı yeni bir Yetenek olan Tam Metal Gövdedir. Tam Metal Gövde Yeteneği ile, bir Pokémon'un istatistikleri, bir rakibin hamlelerinin veya Yeteneğinin etkileri tarafından düşürülmez.

Lunala

Kategori: Moone Pokémon
Yükseklik: 13'01'
Ağırlık: 264.6 lb.
Tür: Psişik/Hayalet
Yetenek: Gölge Kalkanı
Eski zamanlardan beri Lunala, ayın elçisi olarak onurlandırıldı. Saygıyla “ayı çağıran canavar” olarak anılır. Lunala sürekli olarak ışığı emer ve onu enerjiye dönüştürür. Etrafındaki ışığı emmek için açılmış kanatları ve hilal gibi parıldamasıyla güzel bir gece göğünü andırır. Lunala'nın imzası olan Moongeist Beam saldırısı, hedefin Yeteneğini göz ardı eden uğursuz bir ışık huzmesi yayar.

Lunala'nın Yeteneği, daha önce hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı yeni bir Yetenek olan Gölge Kalkanıdır. Gölge Kalkanı Yeteneği ile bir Pokémon, Pokémon tam HP'ye sahipken yapılan bir saldırıdan daha az hasar alır.

Pokémon serisinin Japon YouTube kanalı da Perşembe günü oyun için sekiz kısa video yayınladı.

izin verdiler

Profesör Işık

solgaleo

Bu

Lillie

Lunala

Rotom

Baş kahraman

oyun olacak ilk 18 Kasım'da Japonya ve Kuzey Amerika'da, ardından 23 Kasım'da Avrupa'da. Üç Başlangıç ​​Pokémon (aşağıda resmedilmiştir):Çimen-type Rowlet (Japonya'da Mokuroh), Fire-type Litten (Nyabby) ve Water-type Popplio (Ashimari).

Oyunlar dünya çapında Nintendo 3DS'de Japonca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece ve - önceki neslin aksine - Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) olarak sunulacak. Oyuncular, her oyunu başlattıklarında tercih ettikleri dili seçebilirler.

2016, Pokémon oyun serisinin 20. yıl dönümü.

Güncelleme: Aloha'yı Alola olarak değiştirdi. Teşekkürler, yapraklı deniz ejderhası.