Pokémon Sun & Moon Games Videoda Yeni Keşfedilen Pokémon'u Tanıtıyor

Pokémon Sun & Moon Games Videoda Yeni Keşfedilen Pokémon'u Tanıtıyor

Wimpod, Bounsweet, Comfey, Mudsdale, Mimikyu, Bewear profilli

Yeni bir video 'yeni keşfedilen' Pok'u tanıtıyor émon - özellikle Wimpod, Bounsweet, Comfey, Mudsdale, Mimikyu ve Bewear - PokémonGüneş ve Pokémon Ay oyunlarSalı günü. Video ayrıca, oyunların oyuncuların Po'yu kullanarak kendi rekabetlerine ev sahipliği yapmalarına izin verdiğini de belirtiyor. kémon Global Link ve Po'larını güçlendirin Hiper Eğitim ile kemon.

İnternet sitesi tarif eder yeni Po anahtar:

Wimpod
KATEGORİ Kuyruk Pokémon'u çevirin
TİP Böcek/Su
YÜKSEKLİK 1′08'
AĞIRLIK 26,5 lb.
KABİLİYET Tırsmak

Wimpod korkak bir yapıya sahiptir ve seslere ve ani hareketlere karşı temkinlidir. Onlara bir grup halinde yaklaşırsanız, hemen kaçarlar. Wimpod kendilerini tehdit altında hissettiklerinde zehirli bir sıvı tükürürler. Bu zehirli sıvının kokusu diğerlerine tehlikenin yakın olduğunu bildirir. Aşırı korkaklıklarına rağmen, merakları Wimpod'u hareketsiz duran insanlara veya Pokémon'a yaklaşmaya itiyor.Wimpod, yere düşmüş buldukları her şeyi yerler ve saklar. Ayrıca denize atılan çöpleri de temizliyorlar, bu yüzden temizlikçi olarak çok değerliler. Bazen inciler veya diğer değerli eşyalar taşırlar, bu nedenle insanlar veya Murkrow gibi Pokémon onları hedef alabilir.

Wimpod, daha önce başka hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı bir Yeteneğe sahip olan yeni Wimp Out Yeteneğine sahiptir. Wimp Out Yeteneği ile, bu Pokémon'un HP'si savaşta yarının altına düşerse, kaçar veya başka bir Pokémon ile değiştirilir.

tatlı

KATEGORİ pokemon meyvesi
TİP Çimen
YÜKSEKLİK 1′00″
AĞIRLIK 7,1 libre
KABİLİYET Yaprak Muhafız / Kayıtsız

Tüm vücudundan lezzetli bir koku yaydığı için Bounsweet, Pokémon ve Alola bölgesi halkı arasında popülerdir. Bounsweet'in kokusu insanlar üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahiptir, pek çok insan onları bir tür oda spreyi olarak evlerinde yaşamalarına izin verir. Ne yazık ki, bazen aromasına çekilen Pokémon tarafından yutulur.

Bounsweet, diğer Pokémon'lardan kaçarken yerde zıplayarak tehlikeden kaçar. Sıçrama hareketleri, aslında çaresiz bir kaçış içinde olduğunu başkalarına iletmediğinden, hiç kimse yardımına gelmez.

Düşmanlar tarafından saldırıya uğradığında, kafasındaki kaliksi döndürerek onları uzaklaştırır. Dezavantajı, daha sonra ne kadar baş dönmesi!

rahat
KATEGORİ Vecize Seçici Pokémon
TİP Peri
YÜKSEKLİK 0′4″
AĞIRLIK 0,7 libre
KABİLİYET Çiçek Peçe / Triyaj

Comfey çiçekleri toplar ve onları her zaman yanında taşır. Çiçeklerden bir halka yapar ve vücudundan yağ yayar, bu da çiçekleri değiştirerek rahatlatıcı bir koku yayar. Bu çiçek yüzüklerini sevdiklerine verme alışkanlığı vardır. Aroma hem kendisini hem de müttefiklerini yatıştırabilir. Comfey ayrıca aroması sayesinde Pokémon Merkezlerinde ve hastanelerde insanların ve Pokémon'un tedavisine yardımcı olur.

Diğer Pokémonlar tarafından saldırıya uğradığında, bir açıklık oluşturmak için çiçeklerini onlara atar ve sonra ya kaçar ya da karşılık verir.

Comfey, daha önce başka hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı bir Yeteneğe sahip olan yeni Triyaj Yeteneğine sahip olabilir. Triyaj Yeteneği ile bu Pokémon'un onarıcı hareketleri savaşta en yüksek önceliği kazanır.

Mudsdale
KATEGORİ Taslak At Pokémon
TİP Zemin
YÜKSEKLİK 8′02'
AĞIRLIK 2028,3 libre
KABİLİYET Kendi Tempo / Dayanıklılık

Mudsdale, güçlü bedeninin yanı sıra herhangi bir şey tarafından ajite edilmesini engelleyen duygusal dayanıklılığı ile bilinir. Başı ne tür bir belaya girerse girsin asla bağırmaz ve tek bir güçlü darbe ile rakiplerini alt eder. Bacakları koruyucu çamurla kaplanmıştır ve bu kaplamanın ağırlığı, tekmelerinin kuvvetini artırır. Bir tekme ve bir araba bir hurda yığını!

Mudsdale'in koşu hızı çok hızlı değil, ancak mükemmel bir güce ve dayanıklılığa sahip. 10 tonun üzerindeki yüklere rağmen üç gün üç gece devam edebilir!

Mudsdale ciddi bir şekilde dörtnala koştuğunda, her bir toynak tırnağının gücü asfaltta bile devasa delikler açabilir. Mudsdale'in Alola'nın bazı halka açık yollarında koşması yasaktır.

Mudsdale, daha önce başka hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı bir Yeteneğe sahip olan yeni Dayanıklılık Yeteneğine sahip olabilir. Dayanıklılık Yeteneği ile, bu Pokémon'un Savunması, bir saldırı tarafından vurulduğunda 1 artar.

Mimikyu
KATEGORİ kılık Pokémon
TİP hayalet/peri
YÜKSEKLİK 0'08”
AĞIRLIK 1,5 lb.
KABİLİYET Kılık değiştirmek

Mimikyu, hayatını tamamen örtünün altında yaşar ve her zaman gizlenir. İnsanlar, örtünün altında onun gerçek halini gören herkesin gizemli bir hastalığa yakalanacağına inanırlar. Alola bölgesindeki insanlar, asla örtüsünün altına bakmaya çalışmamanız gerektiğine inanıyor. Güneş ışınlarına maruz kaldığında Mimikyu'nun sağlığı bozulur, bu yüzden karanlık yerlere yapışmayı tercih eder. Bir bezle örtülmesinin sebebinin güneş ışığından korunmak olduğu rivayet edilir.

Yaklaşık 20 yıl önce Pikachu tarzı ürünlerin artan popülaritesi, Mimikyu'nun kendisini Pikachu'ya benzetmesinin nedenidir. Aslında, bu Pokémon korkunç derecede yalnız ve sadece Pikachu'ya benziyorsa insanlarla arkadaş olabileceğini düşündü.

Mimikyu, daha önce hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı yeni bir Yetenek olan Kılık Değiştirme Yeteneğine sahiptir. Kılık Değiştirme Yeteneği, düşmanın saldırısından yalnızca bir kez hasar almasına izin verir ve ardından görünümü değişir.

İddia
KATEGORİ Güçlü Kol Pokémon
TİP Normal/Dövüş
YÜKSEKLİK 6'11”
AĞIRLIK 297,6 libre
KABİLİYET Kabarık/Klutz

Bewear arkadaşça hareket ederken, sadece kollarını sallarken, asla ona dikkatsizce yaklaşmaya cesaret etmemelisiniz. Alola bölgesinde bile tehlikeli bir Pokémon olduğu kabul edilmektedir. Bulunduğu yerlerin yakınında asılı uyarı levhaları görebilirsiniz.

Bewear, Eğitmenine düşkün olduğunda, bu duyguyu sevgi dolu bir kucaklamada gösterebilir - ancak bu sarılmanın gücü muazzamdır! Eğitmenler, bu Pokémon'lara sevgi gösterirken güçlerini nasıl dizginleyeceklerini öğretmelidir.

Bewear, daha önce hiçbir Pokémon'un sahip olmadığı yeni bir Yetenek olan Kabarık Yeteneğe sahip olabilir. Kabarık Yetenek, doğrudan temas eden saldırılardan alınan hasarı yarıya indirir, ancak karşılığında Ateş tipi hareketlerden alınan hasarı iki katına çıkarır.

oyunlar ilk 18 Kasım'da Japonya ve Kuzey Amerika'da, ardından 23 Kasım'da Avrupa'da. Üç Başlangıç ​​Pokémon (aşağıda resmedilmiştir): Grass-type Rowlet (Japonya'da Mokuroh), Fire-type Litten (Nyabby) ve Water- Popplio (Ashimari) yazın.

Oyunların yeni Efsanevi Pokémon'u Dahil etmek Solgaleo ve Lunala (aşağıda resmedilmiştir):

Oyunlar şurada mevcut olacak:Nintendo3DS dünya çapında Japonca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece ve önceki neslin aksine Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) dillerinde. Oyuncular, her oyunu başlattıklarında tercih ettikleri dili seçebilirler.

2016, Pokémon oyununun 20. yıldönümünü kutladıfranchise.