Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon Videoları Mantine Surfing, Geri Dönen Karakterler Önizleme

Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon Videoları Mantine Surfing, Geri Dönen Karakterler Önizleme

Videoda da öne çıkan yeni fotoğraf özelliği

ResmiPokémon YoutubeKanal, yeni İngilizce ve Japonca fragmanları yayınlamaya başladı. Pokémon Ultra Güneş ve Pokémon Ultra Ay NintendoCuma günü 3DS oyunları. Fragmanlar yeni Mantine Surf ve Alola Photo Club özelliklerini önizliyor ve geri dönen karakterler Lillie, Hau ve Mina'yı yeniden sunuyor.

Oyunlar 17 Kasım'da dünya çapında satışa sunulacak. Nintendomeydana çıkarmakHaziran ayında yayınlanan Pokémon Direct sunumu sırasında oyunlar.

Pokémon Sun ve Pokémon Moon oyunları 18 Kasım'da başladı. Oyunlar Nintendo'nun oyunlarıydı.en iyitarihte ön satış oyunları. Nintendosevk edildiİlk sevkiyatında dünya çapında 10 milyon kopya, şirket için yeni bir rekor. Ocak ayı itibariyle Nintendo, satıldı O zamandan beri dünya çapında 14.69 milyon adet.Nintendo, Cuma günü Nintendo 3DS'de Sanal Konsol hizmeti için Pokémon Gold Version ve Pokémon Silver Version yayınladı. Oyunlar Pokémon Bank uygulamasıyla uyumlu olacak. Oyunlar Game Boy Color için 1999'da Japonya'da, 2000'de Kuzey Amerika ve Avustralya'da ve 2001'de Avrupa'da çıkış yaptı. Her iki oyunu da satın alan oyuncular, Pokémon Sun, Pokémon Moon, Pokémon Ultra Sun veya Pokémon Ultra Moon için Çelebi alabilirler. oyunlar.