Pokémon'un Takım Plazması 'Çok Gizli' Genesect Videosunu Yayınladı

Pokémon'un Takım Plazması 'Çok Gizli' Genesect Videosunu Yayınladı

SonrakiPokémonfilmin tam adı açıklandı; Bir sonraki kısa filmde Eevee'nin yeni Sylveon evrimi

Pokémon Şirketibaşlıklı Genesect'in 'çok gizli' bir videosunu yayınlamaya başladıPokémonCuma günü bu yılın anime filmi için. Plazma Takımı, oyundaki ana düşman gruptur.Pokémon: Siyah Beyazvideo oyunları.

Video, 300 milyon yıl öncesine dayanan efsanevi Pokémon olan 'Project G'yi ve yaratığın Techno Blast'ını değiştirmek için kullanılan dört Sürücü/Kaset (Burn/Blaze, Douse/Aqua, Shock/Lightning, Chill/Freeze) tanıtıyor. /Technobuster top saldırı türü. Video ayrıca Genesects'in uçmaya dönüşme yeteneğinin yanı sıra benzersiz ExtremeSpeed ​​Red Genesect'i de gösteriyor.

Bu yazın Pokémon'unun tam adıfilm, Pokémon the Movie: ExtremeSpeed ​​Genesect (Gekijōban Cep Canavarı En İyi Dileklerimle!) idi meydana çıkarmak resmi web sitesinde Gekijōban Cep Canavarı olmak En İyi Dileklerimle!Mewtwo'nun ilk Pokémon filmi görünümüPokémon: İlk Filmardından özel televizyonPokémon: Mewtwo Geri Dönüyor.

SonrakievrimEevee'den Sylveon da 'Pikachu'dan Eevee'ye Arkadaşlar' film ile kısa koşu. Film için yeni bir fragman ve poster 9 Mart'ta yayınlanacak.Doraemon: Nobita no Himitsu Doğu Müzesisinemalarda açılır.

Film ve beraberindeki kısa film 13 Temmuz'da vizyona girecek.

Kaynak: animeanime.jp aracılığıyla Silikonra