POKEMON, UTENA seslendirme sanatçısı sohbet odasına ev sahipliği yapacak

POKEMON, UTENA seslendirme sanatçısı sohbet odasına ev sahipliği yapacak

22 Temmuz saat 21:00 EST'de Rachel Lillis scifi.com'da çevrimiçi sohbet edecek. Yeni tartışmayı planlıyorPokémonFilm ve diğer anime projeleri.

Bayan Lillis en çok Pokémon'da Misty ve Jesse ve Tenjou Utena'da oynadığı çalışmalarla tanınır.Devrimci Kız Utena.


Basın bülteninin tamamı buradan okunabilir:

POKEMON, UTENA seslendirme sanatçısı sohbet odasına ev sahipliği yapacak

22 Temmuz Cumartesi, saat 21:00 ET'de

ANIME.SCIFI.COM - POKEMON'dan Misty ve Team Rocket'ın Jesse'si ve REVOLUTIONARY GIRL UTENA'dan kahraman Tenjou Utena ile tanınan seslendirme sanatçısı Rachel Lillis, SCIFI.COM'un Anime Kolonisi'nde bir sohbet odasına ev sahipliği yapacak ( http://anime.scifi.com ) anime hayranlarının POKEMON 2000 filminde ve diğer anime projelerinde çalışmanın nasıl bir şey olduğu hakkında sorularını sormalarına izin veriyor.

Rachel Lillis, POKEMON, REVOLUTIONARY GIRL UTENA gibi animeler için düzinelerce karakterin arkasındaki ses olan ABD'deki en popüler seslendirme sanatçılarından biridir.SORUMSUZ KAPTAN TYLOR,SLAYERS SONRAKİ,GERİLİM MÜCADELE CİHAZI, veGEOBREEDERLER.

Sohbet odasına girmek için, IRC yazılım istemcinizi event.scifi.com'a bağlayın ve katılmak için #auditorium kanalına katılın. Java özellikli bir tarayıcıya sahip sohbetçiler, java sohbet istemcimizi şu adreste kullanabilir: http://www.scifi.com/chat/chatnow.html?event WebTV kullanıcıları katılabilir http://www.scifi.com/chat/.