Pokémon X/Y Oyunları İçin Mega Charizard Y, X ve Açılış Sekansları Açıklandı

Pokémon X/Y Oyunları İçin Mega Charizard Y, X ve Açılış Sekansları Açıklandı

17 Ekim oyununun Y, X sürümlerinin her birinde Charizard'ın özel sürümü bulunur

Japon yayınının sonuCep Canavarları: Kökenanimeözelher versiyonunun ortaya çıktığınıPokémonX ve Y Pokémon 3DSoyunlarMega Charizard Pokémon'un farklı bir versiyonuna sahip olacak. Pokémon X, bir Mega Charizard X'e sahip olacak, Pokémon Y oyuncuları ise bir Mega Charizard Y görebilecek.

Mega Charizard X

Mega Charizard Y

Buna ek olarak, Japon açılış sekansları - kadın kahraman ve erkek kahraman versiyonları - Çarşamba günü giriş yaptı.Yaklaşan oyunlarda, bazı Pokémonlar dönüştürmek savaş sırasında Mega Evrim yoluyla. Evrim'in yeni formu, bir Pokémon'un görünümünü değiştirir ve istatistikleri artırır. Pokémon ayrıca Mega Evolve olduktan sonra Yeteneklerini veya türlerini değiştirebilir. Mega Evolve yapabilen Pokémon, yeni süreç için bir Mega Taş'a ihtiyaç duyar ve dönüştürülmüş canavarlar, bir savaş sona erdikten sonra orijinal hallerine geri döner.

mega-charizard-x-ekran görüntüsü-4 mega-charizard-x_official-art_300dpi mega-charizard-x-ekran görüntüsü-2 mega-charizard-x-ekran görüntüsü-1 mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-1 mega-charizard-x-ekran görüntüsü-3 mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-4 mega-charizard-y_official-art_300dpi mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-2
mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-3 mega-charizard-x-ekran görüntüsü-4 mega-charizard-x_official-art_300dpi mega-charizard-x-ekran görüntüsü-2 mega-charizard-x-ekran görüntüsü-1
mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-1 mega-charizard-x-ekran görüntüsü-3 mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-4 mega-charizard-y_official-art_300dpi mega-charizard-ve-ekran görüntüsü-2

Lucario'nun Mega Evolve olmasını sağlayan öğe olan Lucarionite gibi Mega Taşlar, oyunların Kalos bölgesinde gizlidir. Ancak, oyuncular sınırlı bir Wi-Fi dağıtım etkinliğine katılmak zorundadırlar.NintendoBlaziken'in Blazikenite Mega Stone'u ile bir Torchic elde etmek için ağ. Blazikenite normal oyun sırasında kullanılamayacak. Wi-Fi dağıtım dönemi, oyunların piyasaya sürüldüğü gün başlayacak.

Pokémon X ve Pokémon Y olacakgemiNintendo 3DS için dünya çapında 12 Ekim'de. Ön siparişler Japonya'da 10 Ağustos'ta açılacak. Japonya'da hayranlarsatın almakya oyun, 'Xerneas and Yveltal Blue' ya da (Pokémon Merkezlerinden satın alındığında) 'Premium Gold'da sınırlı sayıda Nintendo 3DS XL ile paketlenmiş bir SDHC karta önceden yüklenmiştir.

Pokémon XY (Pokémon Serisi: XY) anime serisi bağlama vasiyeti ilk 17 Ekim'de Japonya'da.Çizgi film yayın ağıdaha sonra 19 Ekim'de Amerika Birleşik Devletleri'nde Pokémon the Series: XY'den iki bölüm gösterecek. prömiyer En son Pokémon filmi olan Pokémon the Movie: Genesect and the Legend Awakened (Gekijōban Cep Canavarı En İyi Dileklerimle!).