Pokémon XY Special: Strongest Mega Evolution'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Pokémon XY Special: Strongest Mega Evolution'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

3 Nisan'a özel Mega Absol, Mega Garchomp, Mega Charizard

Poke mon Şirket başladı yayın Akışı Pazartesi günü için bir tanıtım videosuCep Canavarları XY Tokubetsu Hen: Saikyō Mega Shinka ~Perde I~(Pokémon XYÖzel: En Güçlü Mega Evrim ~Perde 1~)özel3 Nisan'da saat 19:00'da yayınlanması planlanıyor. üzerindeTV Tokyove iştirakleri.

TV Tokyo hikayeyi şöyle anlatıyor:

Mega Evrim. Kalos Bölgesi'nde tanıtılan yeni bir evrimsel form. Tüm Poké için gerçekten mümkün mü? mon Mega Evrim geçirecek? Bu hikaye Alan adında genç bir antrenör ve ortağı Lizadon (Charizard) etrafında dönüyor. Alan'ın yolculuğundaki amacı 'tüm Mega Evolution Poké'leri yenmek' mon ve en güçlü zirvenin zirvesinde dur.' Alan ve Charizard, yolculukları boyunca Mega Absol ve Mega Gaburias (Mega Garchomp) ile tanışır ve savaşırlar. Ayrıca Alan, Kalos Elite Four'dan biri olan Zumi (Siebold) ile savaşacak. Siebold'un ayrıca bir Mega Evolution Poké'si var mı? pzt? Alan neden Mega Evrim'e bu kadar takıntılı? Ve yolculuğunun gerçek amacı nedir?

Devam eden Pokémon XY televizyon animesi diziler normalde bu akşam 7:00'de TV Tokyo'da yayınlanıyor. perşembe günleri zaman aralığı.

dizi başladıhavalandırmaüzerindeÇizgi film yayın ağıOcak ayında.