Pokémon XY TV Animesi 17 Ekim'de Satoshi/Ash ile Çıkış Yapacak

Pokémon XY TV Animesi 17 Ekim'de Satoshi/Ash ile Çıkış Yapacak

Cep Canavarları XYSatoshi ve Pikachu yeni buluşuyorPokémon& Kalos'taki arkadaşlar

TV TokyoPazar günü kendisinin ve iştiraklerinin en son prömiyerini yapacağını duyurdu.Pokémontelevizyon animesi,Cep Canavarları XY, 17 Ekim'de. Satoshi (İngilizcede Ash olarak bilinir) baş karakter olarak kalacak ve o ve Pikachu, Kalos bölgesinin merkezindeki Miare Şehrine (Lumiose Şehri) seyahat edecek. Orada daha önce hiç görülmemiş Pokémon ile karşılaşacaklar ve yeni arkadaşlar edinecekler. Böylece Satoshi, Kalos Ligi'ni ele geçirirken yeni bir macera başlar.

Pocket Monsters XY'deki yeni Pokémon arasında Keromatsu (Froakie), Harimaron (Chespin) ve Fokko (Fennekin) olacak.

Tesadüf değil, Pokémon X ve Pokémon YoyunlarniyetbaşlatmaküzerindeNintendo12 Ekim'de dünya çapında 3DS. Yaklaşan animede aynı yeni Pokémon da olacak.özellikliKalos'taki bu yeni nesil Pokémon oyunlarındabölge.Nintendo'nun Pokémon oyununa dayanan ilk televizyon anime serisifranchiseİlk gösterimi 1997'de Japonya'da yapıldı ve ardından 1998'de Amerika Birleşik Devletleri'nde gösterime girdi. Pocket Monsters XY, serinin beşinci yeni televizyon animesi olacak ve üç yıl içinde ilk yenisi olacak (dan beri Cep Canavarları: En İyi Dileklerimle!2010 yılında.)

Kaynaklar: animeanime.jp , MyNavi Haberleri

Resimler © Nintendo, Yaratıklar,UCUBE OYUN, TV Tokyo, Sho Pro,JR KikakuˍPokḿon © 2013 Pokémon © 1995-2013 Nintendo/Yaratıklar, Inc./GAME FREAK inc.