Pop Group Blush, Glitter Force Açılış Teması, Diğer Şarkıları Gerçekleştiriyor

Pop Group Blush, Glitter Force Açılış Teması, Diğer Şarkıları Gerçekleştiriyor

Şaban'ınKesin Gülümseme!yerelleştirme başlarNetflix18 Aralık'ta

Şaban MarkalarıÇarşamba günü beş kızdan oluşan pop grubu duyurduKızarmakuyarlanmış versiyonu olan Glitter Force için açılış tema şarkısını seslendiriyorlar.Kesin Gülümseme!. Grup ayrıca 'dizi boyunca müzik videolarında yer alacak' diğer parçaları da seslendiriyor.

Saban Brands, 'Glitter Force' şarkısının ön izlemesini içeren bir kamera arkası videosu yayınladı.

Blush 2010'da çıkış yaptı. Pan-Asya grubu Filipinler'den Angeli Flores ve Nikita Vecino, Japonya'dan Natsuko 'Nacho' Danjo, Hindistan'dan Alisha Budhrani ve Çin'den Victoria “Queen V” Chan'dan oluşuyor.Glitter Force'un 20 bölümlük ilk sezonu, Asya dışında dünya çapında gösterime girecek.Netflix18 Aralık'ta. Gösteri listelenmiş Her biri 22 dakikalık toplam 40 bölümle Dünya Ekranında. Gülümseme Precure! anime 48 bölüm yayınlandı.

Şaban Brands, Glitter Force'u şöyle anlatıyor:

Glitter Force, Glitter Force olarak bilinen efsanevi bir süper kahraman ekibi olduklarını öğrenen ve Dünya'yı kötü peri masalı kötü adamlarından korumak zorunda olan beş genç kızın hikayesini anlatan, çocuklara yönelik yepyeni bir Netflix orijinal dizisidir. Glitter Force'un bir parçası olarak, bu muhteşem arkadaşlar sıradan okul kızlarından süper güçlü havalı kızlara dönüşüyor. Dünyayı masalsı kötü adamlardan korumak kolay bir iş değil, ancak Glitter Force hiçbir şeyin dostluktan daha güçlü olmadığını kanıtlıyor!

Blush'ın Glitter Force müziği şu tarihte piyasaya sürülecek:iTunesveAmazon2016 yılında.