Pop Team Epic Anime 1 Nisan Özel TV Filmini Aldı

Pop Team Epic Anime 1 Nisan Özel TV Filmini Aldı

Bu hafta sonu Blu-ray'de 2 yeni 'Bob Epic Team' segmenti de yayınlandı

'Pop Takım Destanı özel Etkinlik ~Pop Cast Epic!!~' Pazar günü Chiba'da yeni birPop Takım Destanıtelevizyon anime özel 1 Nisan 2019'da yayınlanacak. Programla ilgili daha fazla ayrıntı henüz belirlenmedi, ancak animenin resmi web sitesi bunları daha sonra sağlayacak.

Anime, gerçeküstü dört panelli bir mangayı şu şekilde uyarlar:Bkub OkawaBu, 14 yaşındaki iki kızı, kısa Popuko ve uzun boylu Pipimi'yi merkez alıyor.

Daha önceki Pop Team Epic televizyon anime dizisi 6 Ocak'ta prömiyer yaptı.HİDVE,eğlence,gevrek rulo,AsyalıCrush, veAmazon Prime Videosu tüm akışJaponya'da yayınlanan anime.Yetişkin Yüzmek'sToonamiblok başladıhavalandırmaPop Team Epic 30 Haziran gecesi saat 12:00'de başlıyor (1 Temmuz sabahı).

Televizyon dizisi 'Bob Epic Team' ('Bobunemimimmi') bölümleri, prodüksiyon tarafından daha önce yayınlanan 22 bölümün tümünü içeren bağımsız bir Blu-ray Disk sürümünde derlendi. takım Klima, artı iki yeni segment, bir 'yüksek hız kamishibai 'Hellshake Yano' segmentinin (kağıt tiyatrosu) koleksiyonu ve orijinal çıkartmalar. Blu-ray sürümü bu hafta sonu düzenlenen etkinlikte piyasaya çıktı.

1 Nisan 2019, orijinalin ikinci yıldönümünü kutlayacakduyuruanime uyarlaması için.

Kaynak: Pop Team Epic anime'nin resmi Twitter hesabı hesap aracılığıyla Hachima Kiko