Power Rangers: Dino Charge Cast, Power Morphicon 4'te Açıklandı

Power Rangers: Dino Charge Cast, Power Morphicon 4'te Açıklandı

Jūden'in Şaban uyarlamasında yeni kadro oynayacakSentaiKyōryūger gelecek yıl

Saban'ın yaklaşan Power Rangers: Dino Charge televizyon dizisinin yeni kadrosu Cumartesi günü Pasadena, California'daki Power Morphicon 4 etkinliğinde Saban Brand's Panel'de duyuruldu. Oyuncular şunları içerir (takım elbiseli olarak resmedilmiştir):

  • Brennan Mejia Kızıl Korucu olarak
  • Yoshi SudarsoMavi Korucu olarak
  • CamilleHYDEPembe Korucu olarak
  • Yeşil Ranger olarak Michael Taber
  • James Davies, Kara Korucu rolünde

Power Rangers: Dino ChargeprömiyerüzerindeNickelodeongelecek yıl. dizi uyarlanacakayak parmağıJudenSentaiKyōryūger özel efektli televizyon dizisi. Aktör Austin St. John (Power Ranger'dan Jason/Red Ranger), Saban'la görüşmelerde bulunuyor.dönüşdizide.

Şaban hikayeyi şöyle anlatıyor:Dino Charge'da Paragon Prizmaları bir uzaylı tarafından güvenli bir şekilde saklanmaları için bir düzine dinozora verildi, ancak asteroitler Dünya'ya çarptığında ve dinozorları yok ettiğinde kayboldular. Şimdi günümüzde, galaksiler arası bir ödül avcısı, güçlerini kullanmak ve dünyayı yok etmek için Prizmaları aramak için Dünya'yı koklamaya başlar, bu nedenle bir Power Rangers ekibi ilk önce Prizmaları bulmak ve ödül avcısı ve diğer tehditlerle savaşmak için oluşur. dino-powered kılıçlar, blasterler, Zord'lar ve Megazord'lar.

Saban, Power Rangers Megaforce'un devamı olan Power Rangers Super Megaforce için Tensō Sentai Goseiger ve Kaizoku Sentai Gokaiger televizyon dizilerini birleştiriyor. Power Rangers Megaforce geçen yıl sona erdi ve Power Rangers Super Megaforce Şubat ayında prömiyerini yaptı.

Lionsgate olacakilkyeni Power Rangers canlı aksiyonfilm22 Temmuz 2016'da sinemalarda. YazarlarAshley Millerve Zack Stentzkaleme almasenaryo. İki yazar daha önce şunları yazmıştı:X Men: First Class ve Thor filmleri. Uzay Yolu veTransformatörleryazarRoberto Orciaynı zamanda yürütücü yapımcı olarak da imza atıyor.

[Aracılığıyla Güç Kepçesi , Tokunasyon , Görüntü yoluyla Jeff Burns ]