Power Rangers Super Megaforce 3DS Oyununun Lansman Fragmanı Gönderisi

Power Rangers Super Megaforce 3DS Oyununun Lansman Fragmanı Gönderisi

Oyun, oyuncuların herhangi birine dönüşmesine izin verir.franchiseKırmızı Rangers

Bandai Namco OyunlarıPower Rangers Super Megaforce için lansman fragmanını yayınlıyorNintendo3doyun. Oyun Salı günü Kuzey Amerika'da piyasaya çıktı.

Yan kaydırmalı aksiyon oyunu, Rangers serisini Dünya'yı ele geçirmek için gönderilen bir uzaylı istilasına karşı savaşırken takip ediyor. Ranger'ın doğaüstü koruyucusu Gosei, gruba onların herhangi birine dönüşmelerini sağlayacak özel eşyalar verir.franchiseKırmızı Rangers. Bandai Namco Games hikayeyi şöyle anlatıyor:

Acımasız Prens Vekar, Dünya'yı fethetmek için devasa uzaylı Armadası ile geldi. Bu yeni şeytani tehdide karşı koymak için MEGAFORCE RANGERS, SÜPER MEGAFORCE RANGERS'a dönüşmelerini sağlayan özel Dönüştürücüler ve Anahtarlar kullanır! Bu özel Anahtarları kullanarak, geçmişten Efsanevi Korucular olarak oynama, onların inanılmaz güçlerine ve silahlarına erişim kazanma gibi inanılmaz bir yeteneğe sahip olacaksınız. Kötü Prens Vekar'ı bir kez ve herkes için durdurmak için içindeki Süper Megaforce'u kanalize edebilir misin?

Power Rangers Super Megaforce, Şaban'ın en yeni Kuzey Amerika uyarlamasıdır.ayak parmağıSüperSentaifranchise. Gösteri, 2011'in Kaizoku Sentai Gokaiger'inden öğeler ekliyor. Nickelodeon başladıyayın AkışıŞubat ayında ilk tam bölüm.