Power Rangers Wild Force Oyuncusu Ricardo Medina Jr. Cinayetle Suçlandı

Power Rangers Wild Force Oyuncusu Ricardo Medina Jr. Cinayetle Suçlandı

Medina, geçen Ocak ayında fiziksel bir tartışmada oda arkadaşını ölümcül şekilde bıçakladı

Los Angeles Bölge Savcılığı Perşembe günü yaptığı açıklamada, Power Rangers Wild Force oyuncusu Ricardo Medina Jr.'ın oda arkadaşını öldürmekle suçlandığını ve tutuklandığını duyurdu. Olay aslen olmuş 31 Ocak 2015 öğleden sonra.

Medina'nın 36 yaşındaki oda arkadaşı Joshua Sutter'ı bir tartışmanın şiddetlenmesinin ardından öldürdüğü iddia edildi. Los Angeles County Şerif Departmanı, o sırada Sutter'ın Ocak 2015'teki münakaşa sırasında Medine ve kız arkadaşının bulunduğu Medine'nin yatak odasına zorla girdiğini belirtti. İddiaya göre Medine, Sutter'ı yanında tuttuğu bir kılıçla karnından bir kez bıçakladı. kapı. Medina 911'i saat 15:50'de aradı ve dedektifler daha sonra onunla Palmdale İstasyonlarında görüştü.

O sırada Medine tutuklanmış olmasına rağmen, Medine olayın nefsi müdafaa olduğunu iddia etti ve Los Angeles İlçe savcıları bunu yapmadı.şarjonu suçla. Los Angeles County bölge savcısı sözcüsü Ricardo Santiago, Şubat 2015'te savcıların olay için Medine'yi suçlamaya karar vermeden önce Los Angeles County Şerif Departmanına 'daha fazla soruşturma' açtıklarını söyledi.Medine'nin davası 19 Ocak Salı günü Los Angeles County Yüksek Mahkemesinin Antelope Valley Şubesinde yapılacak. Savcılar kefalet için 1 milyon ABD doları talep edecek ve suçlu bulunması halinde 26 yıl müebbet hapisle karşı karşıya kalacak.

Medina, Power Rangers Wild Force'ta Cole Evans veya Red Lion Wild Force Ranger'ı oynadı ve ayrıca Power Rangers Samurai'de Deker'i oynadı.

Kaynak: Çeşitlilik aracılığıyla Tokusatsu Ağı