Prism Yuri Manga Fotoğraflara Benzerlik Nedeniyle Durduruldu

Prism Yuri Manga Fotoğraflara Benzerlik Nedeniyle Durduruldu

YazarHigashiyama'yı gösterfotoğrafların referans materyal olarak kullanıldığını açıklar

için web sitesiHoubunşa'sTsubomimanga dergisi yayınladı fark etme bunu belirtenHigashiyama'yı göster'syurimangaprizmaDerginin yazı işleri departmanı, seriden belirli çizimlerin bölümleri ve çevrimiçi bulunan fotoğraflar arasında ortaya çıkan benzerlikleri araştırırken ara verilecek.

Twitter'da görüntülerle anonim olarak karşı karşıya kalındığında (solda görülen gibi), Higashiyama cevap verdi (iş için güvenli olmayan görüntüler içerir) söz konusu fotoğrafların kendisi tarafından referans materyal olarak kullanıldığını, ancak önerildiği gibi görüntülerin izini sürmediğini söyledi. iken Fotoğraf soldaki, başlığın Houbunsha web sitesinde yayınlanan bir duvar kağıdından, bir panel manganın kendisinden (bağlantı iş için güvenli değil) ve önceki bir mangadan örtmek Higashiyama tarafından da sorgulandı.

prizma Houbunsha'nın Tsubomi yuri dergisinde düzensiz bir şekilde çalışıyor ve ilk toplanan cildi Nisan ayında yayınlandı.Telif hakkıyla korunan fotoğrafların izini sürdüğü veya kullanım hakkını ihlal ettiği iddia edilen davalarda yer alan diğer sanatçılarDahil etmekDashi UstasıNaotsugu Matsueda, olarakkuyuolarakAşkı kucaklamak'sYouka Nitta, veTakehiko InoueüzerindepanellerondanSmaç.

[Aracılığıyla Yaraon! ]