Prison School Anime'nin Meiko TV Reklamı Yayınlandı

Prison School Anime'nin Meiko TV Reklamı Yayınlandı

Akira Hiramoto'Cehennem hapishane hayatı' hikayesi 10 Temmuz'da başlıyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninAkira Hiramoto's Cezaevi Okulu manga başladı yayın Akışı Cumartesi günü bir 'yeraltı öğrenci konseyi Meiko (başkan yardımcısı)' TV reklamı. Reklamda açılış şarkısı 'Ai no Prison' (Prison of Love) yer alıyor.Kangoku Danshi.

Meiko: İznim olmadan konuşma. Hepiniz yapmak biliyorum, değil mi? Eğer bana itaat etmezsen, sana olan budur. Aptalca kelimeleri veya eylemleri geri tutun. Arkadaş mı oynuyorsun? Sanırım hasta olacağım. Senin yüzünden ayakkabılarım mahvoldu. Onları temiz yala. Beklendiği gibi başkan!
Meiko: Sözcüklerle anlamıyorsan, vücudunla öğren!

Web sitesi bir 'yeraltı öğrenci konseyi Mari (başkan)' yayınlamaya başladı TV reklamı Cuma günü ve Pazar günü bir Hana (sekreter) TV reklamı yayınlamaya başlamayı planlıyor.Kuzey Amerika yayıncısıYen BasınKuzey Amerika için Akira Hiramoto'nun orijinal mangasını lisansladı ve seriyi şöyle anlatıyor:

Hachimitsu Özel Akademisi, bir zamanlar Tokyo'nun eteklerinde bulunan, saygı duyulan ve seçkin bir kız yatılı okuldu. Ancak yeni okul yılı ile birlikte okul politikasında bir revizyon geliyor: Erkek çocuklar ilk kez öğrenci birliğine kabul edilecek. Ancak Hachimitsu'daki ilk gününde Kiyoshi Fujino, okula kayıtlı sadece beş erkek öğrenciden biri olduğunu keşfeder. Sayıları öğrenci topluluğundaki bin kız tarafından boğulmuş, bu beş bahtsızı cennet mi cehennem mi bekliyor?!

eğlenceniyetaktarımseri.

Animenin ana kadrosu şu şekilde:


Hiroşi KamiyaKyoshi olarak

Katsuyuki KonishiGakuto olarak

Kenichi SuzumuraShingo olarak

Daisuke NamıkawaJoe olarak

Kazuyuki OkitsuReiji 'Diğer' Ando olarak

Sayaka OharaMari olarak (Başkan)

Shizuka ItouMeiko olarak (Başkan Yardımcısı)

Kana HanazawaHana (Sekreter) olarak

Tsutomu Mizushima(kızlar ve tanklar,Shirobako) projeyi yönetiyorJ.C.Personeltarafından denetlenen komut dosyalarının çalıştırılmasıMichiko Yokote(Valkyria Günlükleri, Shirobako).Junichiro Taniguchi(Magi Madokes büyülü kızfilmler,Aylık Kız Çocuk Nozaki-kun) karakterleri tasarladı ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.

NARAASAKIşarkı sözleriyle şovun açılış tema şarkısı 'Ai no Prison' bestelediKenji Ohtsuki, süreRyuji Takagi'Tsumibukaki Oretachi no Sanka' adlı bitiş tema şarkısını besteledi.Kiyomi Kumano. Beş ana erkek oyuncu, her iki şarkıyı da 'Kangoku Danshi' (Prison Boys) grup adı altında söylüyor.