Project Itoh Novels'ın 3 Anime Filmi Yeni Görselleri Açıkladı

Project Itoh Novels'ın 3 Anime Filmi Yeni Görselleri Açıkladı

Soykırım Organı,uyum,Ceset İmparatorluğuEkim, Kasım, Aralık aylarında açılacak

Rahmetli yazara dayanan anime filmleri için resmi web sitesiProje Itohyazıyor çıkış yaptı Perşembe günü üç film için yeni duvar kağıdı görselleri. Aralık ayı görseliCeset İmparatorluğuana karakter John Watson ve Victor Frankenstein'ın notlarını aramak için yolculuk yapan ekip üyelerini içeriyor.

Ceset İmparatorluğu'nun hikayesi 19. yüzyıl Londra'sında başlar. Bu dünyada, 'Frankenstein'lar - işçi olarak kullanmak için sahte bir ruhla yeniden tasarlanan insan cesetleri - sanayi devrimini ilerletmek için kullanılıyor. İngiliz hükümeti, bir Walsingham gizli ajanı olmak için tıp öğrencisi John Watson'ı (Sherlock Holmes hikayelerinden) araştırır. Hükümet ondan efsanevi yazı 'Victor's Notes'u aramaya katılmasını ister.

Soykırım OrganıEkim ayında açılacak veuyumkasımda açılacakses aktrisKana Hanazawaüç filmin de Şubat fragmanını anlattı:

Anlatıcı: Project Itoh, bu dünyayı çok erken terk eden yazar. 2007'de Soykırım Organı romanıyla çıkış yaptı. Yazılanlar, insanlığı soykırıma iten şiddetli bir programın ve buna karşı duran savaşçıların hikayesiydi. İki yıl sonra, Harmony ölümünden sonra eseri olur. Yazılanlar, nefes almakta güçlük çekecek kadar güzel yaratılmış, uydurma bir dünya ve oraya ait olmak için yerini kaybetmiş ruhun çığlıkları. Son olarak, tamamlanmamış bir hikaye olan The Empire of Corpses. Hikayenin sevgili arkadaşı tarafından birlikte yazılmasını istedi,Yine de tadını çıkarın. Yaşayan bedenleri ölmesine rağmen bu dünyada kalan ruhların hikayesi. Soykırım Organı, Uyum, Ceset İmparatorluğu. 2015 yılında anime filmlerine uyarlanmıştır.

Soykırım Organı, Uyum veNargile yok Teikoku(The Empire of Corpses) romanlarının hepsifilmfarklı yönetmen ve stüdyolardan uyarlamalar.Şuko Murase(cadı avcısı robin, Çete üyesi.,Ergo Proxy) Soykırım Organını manglobe'da yönetecek (Sınırsız - Hyōbu Kyosuke,Beş Yapraklı Ev),Takashi Nakamura(harika çocuklar) veMichael Arias(Tekkonkinkreet) Harmony'yi yönetecekStüdyo 4°C(Berserk: Altın Çağ Arkı I - Kralın Yumurtası,küçük cadılar), süreRyotaro MakiharaShisha no Teikoku'yu yönetecekZEKA STÜDYOSU(Titan'a Saldırı,Hozuki hiçbir Reitetsu).

Project Itoh, 2007'de ilk romanı olarak Soykırım Organı'nı yayınladı ve son romanı Harmony, 2008'de Japonya'da çıkış yaptı. Project Itoh, Harmony'yi ve Metal Gear Solid: Patriots Silahları'nın roman uyarlamasını kanser tedavisi görürken yazdı. sonuçta 2009 yılında hayatını aldı. Japon film sitesi Cinema Todayrapor edildi2012'de film uyarlama haklarının Hollywood'da tartışıldığını söyledi.

Medya'in Haikasoru damgası varyayınlanan üç nın-ninItoh'un The Empire of Corpses hariç İngilizce tam uzunluktaki romanları.

Kaynak: animeanime.jp aracılığıyla Ota-Suke