Project X Zone 2, Kader Karakterlerinin Rezonansını Ekliyor, Segata Sanshiro, Daha Fazlası

Project X Zone 2, Kader Karakterlerinin Rezonansını Ekliyor, Segata Sanshiro, Daha Fazlası

Marina, devam oyunu için açılış ve bitiş temaları gerçekleştiriyor

Kadokavaoyun haber sitesi Famitsu ilan edildi Perşembe günü yedi oynanabilir karakter daha katılıyorBandai Namco EğlenceyaklaşanNintendo3DS çapraz dövüş oyunu Project X Zone 2: Cesur Yeni Dünya. Bunlar:

Zelpher ve Vacheron, Resonance of Fate'ten (End of Eternity) bir çift birim. seslendirenHiro ŞimonoveKen Narita, sırasıyla.

Resonance of Fate'ten Reanbell. seslendirenAya Endo.Segata Sanshiro'danSegareklamlar. seslendirenHiroşi Fujioka.

Kaptan KomandoKaptan Komando'dan. seslendirenRyotaro Okiayu.

Star Gladiator'dan June Lin Milliam. seslendirenYukarı Tamura.

Tekken'den Heihachi Mishima.Unshou Ishizuka.

Buna ek olarak, Famitsu oyunda görünecek dört düşman daha duyurdu:

Darkstalkers'tan (Vampire) B.B.Hood (Bulleta). seslendirenMiyuki Matsushita.

Uzay Kanalından Gelen Gölge 5. SeslendirenŞo Hayami.

Tales of Vesperia'dan Zagi. seslendirenAkio Suyama.

Azure Kite (Sōen no Kite), .hack//G.U.'dan. SeslendirenSayaka Aida.

Son olarak, Famitsu marinanın hem açılış teması 'Sekai wa Hitotsu no Budai' hem de kapanış teması 'Tsuki Akari no Curtain Call'u gerçekleştireceğini duyurdu.YuzoKoshiro şarkıları besteliyor veSoichiro Morizumisözleri yazdı. Famitsu, açılış animasyonundan birkaç ekran görüntüsünün önizlemesini yaptı.


op2 op3 op4
op1 op2 op3 op4

İlk oyuna benzer şekilde, devam oyununda çeşitli Bandai Namco Entertainment, Sega veCAPCOMbayilikler. Monolith Software Inc., oyuncuların 'karakterleri pozisyona sokmalarına ve gerçek zamanlı olarak farklı kombinasyonlar kullanarak stratejik saldırılar gerçekleştirmelerine' olanak sağlayacak oyunu geliştiriyor.

Strateji rol yapma oyunu 12 Kasım'da Japonya'da ve 2016'nın başlarında Avrupa'da piyasaya çıkacak. Bandai Namco Entertainment daha önce oyunun bu sonbaharda Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya'da piyasaya çıkacağını açıklamıştı.

İlk Proje X Bölgesi Nintendo 3DS simülasyonu rol yapmaoyun özellikli29 CAPCOM, Sega ve 50'den fazla oynanabilir karakterNamco Bandai Oyunlarıbayilikler. Oyunda yer alan bayiliklerdahilÖlümcül Deney,Şeytanlar da ağlar, Vampir (Darkstalkers), Street Fighter, Mega Man,Virtua Savaşçısı, Shining Force EXA, Tales of Vesperia, Tekken, .hack,Xenosaga,Valkyria Günlükleri,sakura savaşları, Space Channel 5, Dynamite Deka (Die Hard Arcade), Rezonans of Fate,Tanrı yiyen, veSüper Robot Savaşları Orijinal Nesil, diğerleri arasında.

Oyunsevk edildiJaponya'da Ekim 2012'de, Kuzey Amerika'da Haziran 2013'te ve Avrupa'da Temmuz 2013'te.