PS Vita'da Fate/hollow ataraxia için Tam Seslendirme Onaylandı

PS Vita'da Fate/hollow ataraxia için Tam Seslendirme Onaylandı

Kadokawa Oyunlarıresmen ilan edildi PS Vita Liman nın-ninTip-AyPazar günü Fate/hollow ataraxia PC oyunu. Şirket, oyunun içereceği güncellenmiş özellikleri de sıraladı. Oyun, PS Vita'nın dokunmatik ekran arayüzünden yararlanmak için geliştiriliyor ve aynı zamanda tam sesli olacak.

Orijinal PC oyununda olduğu gibi, oyuncular, olaylardan bir buçuk yıl sonra Shirō Emiya olarak oynuyorlar.Kader/kal gece. Oyuncu dört günlük bir süre ile sınırlıdır ve bu süre içinde oyuncunun en sevdiği karakterlerle arkadaş olmasına izin verilir. Ayrıca, yeni bir Kutsal Kase Savaşı başlar ve yeni karakterler ortaya çıkar.

Kadokawa Games, limanla ilgili daha fazla ayrıntıyı daha sonra açıklayacağını yazdı. Oyunun 2014 yılında çıkması planlanıyor.anime stüdyosuufotableyeni bir anime üretiyoradaptasyonbaşlayacak olan Fate/stay night of havalandırma Japon televizyonunda bu sonbahar.Takahiro Miura(Sıfır kader,Günahkarlar Bahçesibölüm yönetmeni) animeyi yönetecek,Atsushi Ikariya,Tomonori Sudo, veHisayuki Tabatauyum sağlayacakTakashi Takeuchiözgün karakter tasarımları.

Kaynak: İç Oyunlar aracılığıyla 0takomu