PS Vita/PS4 için Fate/Extella Aksiyon Oyunu Tanıtıldı

PS Vita/PS4 için Fate/Extella Aksiyon Oyunu Tanıtıldı

Kader/Ekstra'dan sonra 'Hizmetkarlar' savaşı yeni bir boyuta giriyor…'

İleEgan Loo

bugeri sayımproject-cosmos.jp sitesinde Bitti için bir Fate/Extella oyununun duyurusu ileOyun istasyonuVita ve PlayStation 4'tenMuhteşem, Inc.

Kadokava's Weekly Famitsu, Fate'te dört sayfalık bir özellik yayınlıyorfranchiseaksiyon oyunu türüne geçiş. Bu özellik, Fate franchise yaratıcılarından gelen mesajları içerecekKinoko NasuveTakashi Takeuchi. Bu özellik, Sabre sınıfı karakteri Nero Claudius'u (seslendiren) gösterir.sakura tangası) ve 'Hizmetkarlar' savaşının Fate/Extra'dan sonra yeni bir boyuta girdiğini söylüyor...'.Muhteşem EğlenceveTip-AyFate/Extra PlayStation Portable oyunu 2010 yılında Japonya'da piyasaya çıktı. Aksys Gamespiyasaya sürülmüşOyun Kasım 2011'de Kuzey Amerika'da. Fate/Extra CCC eşlik eden oyun, Mart 2013'te Japonya'da PSP'de piyasaya çıktı.

Kaynak: Famitsu aracılığıyla Otakomu

Güncelleme: bir blogda Güncelleme , Nasu oyunun hack-and-slash aksiyon unsurlarına sahip olacağını söylüyor. İçerik oluşturucu, henüz bir şey söyleyemese de, çalışanların hemen hemen her istediklerini yapmalarına izin verildiğini ve bu durumun oyunları birbirinden ayırmak için başlığın 'Ekstra 3' olmamasına yol açtığını yazıyor. [Aracılığıyla Hachima Kiko ]