Puzzle & Dragons Mobil Oyunu Attack on Titan, Ghost in the Shell, Duel Masters ile İşbirliği Yapıyor

Puzzle & Dragons Mobil Oyunu Attack on Titan, Ghost in the Shell, Duel Masters ile İşbirliği Yapıyor

iOS/Android oyunu çok oyunculu işbirliği modu ekler,Evangelion, Batman: Arkham Knight işbirlikleri

GungHo Çevrimiçi EğlencePazar günü 'GungHo Festival 2015' etkinliğinde Puzzle & Dragons iOS ve Android oyunununTitan'a Saldırı,Denizkabuğundaki hayalet, vedüello ustalarıbayilikler.

GungHo, Kōkaku Kidōtai Shin Gekijō-ban ile işbirliği yapıyor (Kabuktaki Hayalet: Yeni Film) beş oyunu için: Puzzle & Dragons,İlahi Kapı, Keri-hime Tatlıları, Picotto Kngdom ve Davet Kurulu.

Duel Masters işbirliği, Cocco Lupia için kartları içerecek; Bolshack Ejderhası; Romanoff the 1, Demonic Eye Lordu; ve Lightduel Dragon Elemental Glitter Fang (orijinal bir canavar). İşbirliği Haziran ayında başlayacak.

Attack on Titan işbirliği bu sonbahardaShingeki no Kyojin Kōhen ~Jiyū no Tsubasa~film.

Oyunun yeni ile önceki işbirliğiEvangelionfilmler geri gelecek ve oyun ayrıca Batman: Arkham Knight ile bir işbirliğine de ev sahipliği yapacak.Oyun istasyonu4 oyun ve üçüncü bir işbirliğiAziz Seiya. Saint Seiya işbirliği 1-7 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

GungHo, etkinlikte ayrıca Puzzle & Dragons iOS ve Android oyununun çok oyunculu bir işbirliği moduna geçeceğini duyurdu. Şirket, yeni mod için bir zaman çerçevesi açıklamadı.

Puzzle & Dragons oyun serisi daha önceson fantezi, DC Çizgi Romanıkarakterler, Dragon Ball Z Kai ,Kuzey Yıldızının Yumruğu,Aziz Seiya,Merhaba kedicik, vesüper Mario kardeşler, diğerleri arasında.

Kaynak: Dengeki Online ( Bağlantı 2 , Bağlantı 3 , Bağlantı 4 ) aracılığıyla Hachima Kiko , 0takomu