Re:Digitize Decode's Mirei, Rina Digimonstory Cybersleuth Game'de Görünüyor

Re:Digitize Decode's Mirei, Rina Digimonstory Cybersleuth Game'de Görünüyor

Ayrıca: tarafından seslendirilen Tower Records maskot karakteriAyana Taketatsuözel görevde görünür

Mart sayısındaŞueisha'sZ atlamadergisi Çarşamba günü açıklıyor kiDigimonWorld Re:Digitize Decode karakterleri Mirei Mikagura (seslendirenMiyuki Sawashiro) ve Rina Shinomiya (Haruka Tomatsu) yaklaşan Digimonstory Cybersleuth'da görünecekOyun istasyonuHayat oyunu. Hem Mirei hem Mastimon, hem de Rina ve V-Mon'u, ihtiyaç anında onu kurtaracak olan kahramanın müttefikleri olarak hizmet edecek.

Buna ek olarak, dergi, Japon CD ve medya mağazası Tower Records ile bir işbirliği olarak, Reiko Tawa (zincirin takma adı olan 'Tawa Reko'daki bir kelime oyunu) adlı bir karakterin seslendirdiğini listeliyor.Ayana Taketatsu(oreimo,bu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar) oyunda konuk karakter olarak görünecektir. O göründüğü görevde, biri Shibuya Tower Records binasına şaka yapıyor. Oyuncu, mağazayı gasp eden Enamon'dan mağazayı kurtarmak ve eylemlerinin ardındaki gizemi çözmek için Reiko ile birlikte çalışmalıdır.

Oyunun seslendirme kadrosu ise şu şekilde:

Yoshitsugu Matsuoka(bu[e-posta korumalı],Kılıç Sanatı Çevrimiçi) ve Rumi Ookubo (Güzel Ritim Sevgili Geleceğim,Galilei Kadın) sırasıyla erkek ve kadın kahramanlar olarakMegumi Han(Avcı × Avcı,Digimon Xros Savaşları: Tokio Kakeru Shonen Avcı-tachi) Nokia Shiromine olarakDaisuke Kishio(Deniz Kızı Melodisi: Pichi Pichi Pitch,Güzel Koruyucu Sailor Moon Kristal) Sanada'yı gösterirdimMaaya Sakamoto(Final Fantasy VII: Advent Çocukları,Persona 3 Film #2 Yaz Şövalyesi Rüyası) Ben Kyoko Kuremi'yimKanae Itō(Güzel Ritim Sevgili Geleceğim,Kurt Kız & Kara Prens) Yuko Kamishiro olarakAyumu Murase(Chaika - Tabut Prenses AVENGING SAVAŞI,Haikyuu!!) gizemli çocuk olarak

Oyunun hikayesi olacaktakip etoyuncunun seçimine bağlı olarak ya bir kadın ya da erkek kahraman. Garip olaylar meydana gelmeye başladığında, kahraman bir 'Cybersleuth' olur ve Digimon ve diğer insan müttefikleri Arata Sanada ve Nokia Shiromine ile birlikte gizemlerin ardındaki gerçeği arar.

Medya Vizyonuoyunu geliştiriyor veMasafumi Takada( Danganronpa: Mutlu Yıkımı Tetikle ) müziği besteliyor. Digimon World Re:Digitize PSP oyunu ve 3DS portu gibi Digimon World Re:Digitize Decode, sanatçı ve manga yaratıcısıSuzuki Yasuda(Durarara!!,Yozakura Dörtlüsü,Kamisama Kazoku) bir kez daha oyun için karakter tasarımlarını sağlayacak. manga sanatçısıEy! İyi(Havalı Dişli,Tenjho Tenge) Ayrıca olacaktasarımoyun için bir canavar.

Oyun, benzersiz özel saldırılarla birlikte birden fazla Digimon kullanan birleşik saldırılar içeren aktif bir sıra tabanlı savaş sistemini içerecek. Ana karakter, bir kaza sırasında elde ettiği ve dijital dünyanın yerel sunucusuna gidip gelmesini sağlayan bir güç olan “Connect Jump” yeteneğine sahip olacaktır. Normal kullanıcıların erişemediği ağ zindanına daldıktan sonra, oyuncu Digimon'u toplayarak yoğun güvenlikten geçebilir.

oyun olacakgemi12 Mart'ta Japonya'da