Re:Zero Anime'nin 2. Sezonu, 1. Sezon Güncellendikten Sonra Gelecek Nisan'da Yayınlanacak

Re:Zero Anime'nin 2. Sezonu, 1. Sezon Güncellendikten Sonra Gelecek Nisan'da Yayınlanacak

Sezon 1, Ocak ayından itibaren tekrar yayınlanmak üzere bazı yeni görüntülerle yeniden düzenlendi

için resmi web sitesiRe:ZERO -Başka Bir Dünyada Hayata Başlamak-anime Salı günü animenin ikinci televizyonu olduğunu duyurdumevsimönümüzdeki nisanda vizyona girecek. Web sitesi, ana oyuncu kadrosunu ve personeli geri dönen olarak listeliyor. İkinci sezondan önce, ilk sezonun yeni bir düzenlemesi 1 Ocak'ta prömiyer yapacak ve web sitesi bu yeni düzenleme için bir görsel yayınladı:

25 bölümlük ilk sezonun yeni düzenlemesi, bazı yeni görüntüler ekleyecek ve bölümleri bu kış bir saatlik zaman diliminde yayınlanacak şekilde yeniden işleyecek. Yeni düzenleme şurada prömiyer yapacak:AT-Xkanal 1 Ocak Çarşamba 10:30-11:30 arası. Ayrıca devam edecekTokyo MX,TV Hokkaido, KHBHigashi Nippon Broadcasting Co., Ltd.,TV Aichi,KBS Kyoto,televizyonu arıyorum,TVQ Kyushu Broadcasting Co., Ltd.veBS11.

buRe: Zero Hyōketsu no Kizuna(Dondurulmuş Tahviller) orijinal video anime (BU) başlamakoynamak8 Kasım'da Japonya'da sinemalarda OVA, Emilia ve Puck arasındaki buluşmayı filmden uyarladı.Ynt: SıfırKara Hajimeru Zenjitsu-tan: Hyōketsu no Kizuna prequel romanı dahil Japonya'da televizyon animesinin ilk Blu-ray Disk hacmi ile. Gösterimlere katılanlar her hafta yeni bir hediye aldılar ve altıncı hafta, stoklarla sınırlı olmak üzere rastgele dağıtılan iki kabartmalı kartpostal seti (aşağıdaki resimde) tanıtacak.25 bölümlük ilkanimemevsimiTappei Nagatsuki'sRe:ZERO -Başka Bir Dünyada Hayata Başlamak- hafif Roman Nisan 2016'da gösterime giren dizi.gevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan dizi. Crunchyroll aynı zamandayayın Akışıhem Re:Zero ~Starting Break Time From Zero~ hem de Re:PETIT ~Starting Life in Another World from PETIT~ kısa anime spinoff serisi.eğlence piyasaya sürülmüşİngilizce ile ev video televizyon anime dub Haziran 2018'de.

İlk OVAbölümiçindefranchise,Re:ZERO -Başka Bir Dünyada Hayata Başlamak- Hafıza Karı,açıldıEkim 2018'de Japon sinemalarındade#8. Bölüm, geri dönen bir oyuncu kadrosu ve personel içeriyordu.

Tapei Nagatsuki, orijinal romanı 2012 yılında Shōsetsuka ni Narō web sitesinde yayınladı.Yen Basındır-diryayıncılıkİngilizce hafif roman serisi veayrıcaserbest bırakmakDaichi Matsuseserisinin manga uyarlamasının yanı sıraYnt: Sıfır Exspinoff ışık roman serisi.

Kaynaklar: Re:Zero anime's İnternet sitesi , komik natalie