ReLIFE Anime Daha Fazla Oyuncu, Tema Şarkısı Sanatçısı Açıkladı

ReLIFE Anime Daha Fazla Oyuncu, Tema Şarkısı Sanatçısı Açıkladı

Ryoko Shiraishi,Wataru Hatano,Miyuki Sawashiroile oynamakpenguen araştırmasıaçılış şarkısı

AkışNiconicoTelevizyon için canlı programanimenın-ninYayoizo'sYeniden YAŞAMmanga Pazartesi günü daha fazla oyuncu kadrosunu ve tema şarkılarının sanatçılarını açıkladı:

Aşağıdaki seslendirme üyeleri okulun fakültesini oynayacak:

Ryoko ShiraishiRevir hemşiresi ve Akira Inukai'nin ablası Sumire Inukai olarak. O her zaman öğrencileri izliyor

Wataru HatanoErkek voleybol takımına başkanlık eden beden eğitimi öğretmeni Kōshi Usa olarak. Kız voleybol takımının aksine erkek takımı zayıftır.Miyuki SawashiroKaizaki ve Sınıf 3-3'ün geri kalanı için beden eğitimi öğretmeni ve sınıf öğretmeni Kokoro Amatsu olarak. Kız voleybol takımına başkanlık ediyor.

penguen araştırmasıaçılış tema şarkısını seslendiriyor ve farklı bir müzikal eylem her bölümde bitiş tema şarkısını seslendirecek. Ekip, Kaizaki karakterinin 1990'ların sonunda ve 2000'lerin başında lise günlerinde bir MD'de dinleyebileceği şarkıları hedefliyor. ses aktrisistersen kalima ettiT.M. Devrimbitiş tema şarkılarından birini gerçekleştirebilir.

Daha önce açıklandığı gibi, anime olacakyıldız:

Kensho Ono(Kuroko'nun BasketboluKuroko, Magi'den Hakuryū Ren), 27 yaşında ve işsiz Arata Kaizaki rolünde. İlk şirket işini umutsuzluk içinde bıraktı ve günlerini arkadaşlarıyla arasındaki boşluktan dolayı hüsrana uğratarak geçiriyor. ReL için seçildi ife deneyi yapar ve lise üçüncü yılına geri dönmeyi seçer.

Ai Kayano(doğaMenma,Nisan ayındaki yalanınızNagi Aizato), sınıfındaki kızlar arasında en iyi notlara sahip bir dahi olan Chizuru Hishiro rolünde. İletişim konusunda son derece kötü. Anlamadığı her şeyi internette hemen arama alışkanlığı var.

Ryohei KimuraRyo Yoake, ReL üyesi olarak ife araştırma ekibi ve Arata'nın deneyinden sorumlu kişi. Her zaman neşelidir, ancak kurnaz bir kişiliğe sahiptir. Liseli kılığına girer ve Arata'yı sınıf arkadaşı olarak destekler.

Haruka TomatsuRena Kariu olarak, bir stoacı tsundere Kim iyi notlara, spor yeteneğine ve rekabetçi bir kişiliğe sahip. Ancak, asla tatmin olmaz ve her zaman daha yükseği hedefler.

Yūma Uchida, gösterişli görünen ancak sınıfındaki erkekler arasında en iyi notlara sahip olan Kazuomi Ōga rolünde. Saf bir tarafı var ve romantizmle ilgilenmiyor. O atletik değil.

Kraliçe UedaArata'nın sınıfında üçüncü sınıf olan An Onoya olarak. Düşündüğü her şey hakkında olumlu olabilir, ancak o zaman hiçbir şey düşünmüyor olabilir.

Himika Akaneya(PriParaLaala) voleybol takımının kaptanı Honoka Tamarai rolünde. Boş bir kişiliğe sahip ve kolay gidiyor, ancak sporda son derece yetenekli ve canavar gücüne sahip. Inukai ve Asaji'nin çocukluk arkadaşıdır ve ona 'Tama (-chan)' derler.

Noriaki Sugiyama(Naruto ShippudenSasuke) Akira Inukai, düşmanca, açık sözlü ama aynı zamanda dürüst bir kişiliğe sahip genç bir adam olarak. Konuşmadan önce hareket etmesi gereken türden bir insan. Tamarai ve Asaji ona 'Aki (-chan)' derler.

Daisuke Namıkawa(Hetaliaİtalya) Nobunaga Asaji, nazik ve arkadaş canlısı bir genç adam olarak. Atletizmde çok yetenekli. Tamarai ve Inukai ona 'Nobu (-chan)' derler.

Ono, dizide Arata Kaizaki rolünü yeniden canlandıracak.piyesbu sonbahar.

Manganın hikayesi, ailesinin maddi desteğinden yeni ayrılan 27 yaşındaki işsiz, bekar Arata Kaizaki'nin etrafında dönüyor. Önceki işvereninden üç ay içinde ayrılmasından dolayı iş bulamayınca sıkışıp kalmıştır. Bir gece lise arkadaşıyla içki içtikten sonra, Arata, hayatını yeniden yaşayabilmesi için onu 17 yaşındaki bir çocuğa döndürmek için Arata hapları sunan bir adam olan Ryō Yoake ile tanışır. Deneyi kabul ettikten sonra, Arata bir lise sınıfına katılır ve arkadaş edinmeyi arzulayan, sosyal açıdan garip, sessiz bir güzel olan Chizuru Hishiro ile tanışır. Arata, kendisi ve diğer sınıf arkadaşlarıyla bağlantı kurarak, bir yıllık zaman sınırı içinde gerçek dünyada mutlu bir hayat yaşamak için sahip olmadığı şeyleri bulmalıdır.

Tomochi Kosaka(bölüm animasyon yönetmeniDev cinayet,Yowamushi Pedalı) animeyi yönetiyor veKazuho Hyodo(Himegoto,Dünyanın En Güçlüsü Olmak İstiyorum,Büyük Rüzgar!) veMichiko Yokote(Shirobako,Prenses Tutu, Big Windup!) dizinin senaryolarından sorumlu.Junko Yamanaka(Kamisama Öpücüğü,Hizmetkar) Yayoiso'nun karakter tasarımlarını animasyona uyarlıyor.

TMS Eğlencedır-dirüretenuyarlama ve 'ReLIFE Kenkyūjo(Laboratuvar) üretim komitesidir.

ReLIFE animesi Temmuz ayında Japon televizyonunda prömiyer yapacak.

Yayoiso, mangasına Comico ücretsiz manga uygulamasında 2013'te başladı ve 2014'te fiziksel olarak yayınlanması için yeşil ışık yakıldı. Taibundo, manganın beşinci derlenmiş cildini 12 Şubat'ta yayınladı ve fiziksel olarak derlenmiş ciltlerin basılı olarak 1 milyondan fazla kopyası var.gevrek rulodır-dirserbest bırakmakmanga dijital olarak İngilizce.