ReLIFE Live Action Filmin TV Spotları Önizleme Şarkıları

ReLIFE Live Action Filmin TV Spotları Önizleme Şarkıları

Film ile açılırSonoko Inoue15 Nisan'daki şarkılar

Şoçikucanlı aksiyon için iki televizyon spotu yayınlamaya başladıfilmnın-ninYayoizo'sYeniden YAŞAMPazartesi mangası. Videolar, filmin ekini içeriyor şarkı 'Mesaj' vebitirmetema şarkısı 'Sakura'Sonoko Inoue.Taishi Nakagawafilmde Arata'yı oynayan 'Sakura'da rap yapıyor. Şarkı pop grubunun bir cover'ıdır.ketsumeishi2005'te çıkış yapan popüler 14. single'ı. Grubun orijinal versiyonu 2005'te Oricon'un yıllık CD single sıralamasında 2. sıraya yükseldi. Şarkı aynı zamanda ritim oyunu Taiko no Tatsujin'de de yer aldı.

ReLIFE mangasının hikayesi, ebeveynlerinin maddi desteğinden yeni ayrılan 27 yaşındaki işsiz, bekar Arata Kaizaki'nin etrafında dönüyor. Önceki işvereninden üç ay içinde ayrılmasından dolayı iş bulamayınca sıkışıp kalmıştır. Bir gece lise arkadaşıyla içki içtikten sonra, Arata, hayatını yeniden yaşayabilmesi için onu 17 yaşındaki bir çocuğa döndürmek için Arata hapları sunan bir adam olan Ryō Yoake ile tanışır. Deneyi kabul ettikten sonra, Arata bir lise sınıfına katılır ve arkadaş edinmeyi arzulayan, sosyal açıdan garip, sessiz bir güzel olan Chizuru Hishiro ile tanışır. Arata, kendisi ve diğer sınıf arkadaşlarıyla bağlantı kurarak, bir yıllık zaman sınırı içinde gerçek dünyada mutlu bir hayat yaşamak için sahip olmadığı şeyleri bulmalıdır.

Oyuncular şunları içerir:

Taishi Nakagawa (canlı aksiyon)Kyō no Kira-kun,Cezaevi Okulu)olarakkahramanı Arata Kaizaki ve Yūna Taira (canlı aksiyonaozora bağırmak,Ankoku Joshi) Chizuru Hishiro olarak

Mahiro Takasugi(canlı aksiyonP'den JK'ye)olarakKazuomi Oga

Elaiza Ikeda (canlı aksiyonKurt Kız & Kara Prens) olarak Rena Kariu

Sae Okazaki (canlı aksiyon Siren, Nou Shou Sakuretsu Kız) olarak bir Onoya

Yudai Chiba(Genç Kindaichi'nin Dosyası Geri Dönüyor: Müfettiş Akechi'nin Dosyası)olarakRyo Yoake.

Takeshi Furusawa (live-action Another, Clover) filmi yönetiyor. Film Japonya'da 15 Nisan'da gösterime girecek ve orijinal bir sonu olacak.

Yayoiso, mangasına 2013 yılında Comico ücretsiz manga uygulamasında başladı ve 2014 yılında fiziksel olarak yayınlanması için yeşil ışık yakıldı. Taibundo, manganın yedinci derlenmiş cildini Şubat ayında yayınladı vegevrek rulodır-dirserbest bırakmakmanga dijital olarak İngilizce.

Manga geçen yıl bir anime uyarlamasına ilham verdi. Tüm bölümler televizyonda yayınlanmadan önce Comico uygulamasında aynı anda yayınlandı ve Crunchyrollakış13 bölümün tamamı geçen Temmuz ayında bir kerede.Kensho Onoanimede Arata Kaizaki olarak rol aldı vepiyesEylül ayında adaptasyon.