Rent A Girlfriend Anime 2. Sezon Karakter Videosu, Kafe Randevu Görselinde Ruka'yı Seviyor

Rent A Girlfriend Anime 2. Sezon Karakter Videosu, Kafe Randevu Görselinde Ruka'yı Seviyor

Sezon prömiyeri 1 Temmuz'da Süper Animeism bloğunda

için resmi web sitesianimenın-ninReiji Miyajima'sKiralık-Kız Arkadaş(Kanojo, Okarishimasu) manga, ikinci bölümden Ruka Sarashina için bir karakter tanıtım videosu ve 'tarih görseli' yayınladımevsimCumartesi günü.


Görsel, Ruka'nın bir kafede randevuda izleyiciye bir parça gözleme yemeği sunmasını tasvir ediyor.

Geri dönen ana oyuncu kadrosu şunları içerir:  • Sora AmamiyaChizuru Mizuhara olarak
  • Aoi YukiMami Nanami olarak
  • Nao ToyamaRuka Sarashina olarak
  • Rie TakahashiSumi Sakurasawa olarak
  • Shun HorieKazuya Kinoshita olarak

Kazuomi Koga(Rainy Cocoa, Rainy Color'a Hoş Geldiniz) yine animeyi yönetiyorTMS Eğlence(birlikteStüdyo Kuyruklu Yıldız), veMitsutaka Hirota(Anime-Gataris,Nanbaka,Tenis Prensi II) dizi senaryolarını denetlemek için geri döndü.Kanna Hirayamakarakterleri tasarlar veHyadainmüziği oluşturur. Dönen personel deiçerirses yönetmeniHajime Takakuwa, Sanat YönetmeniMinoru Akiba, renk anahtarı sanatçısıFumiko Ishiguro, kompozisyon görüntü yönetmeniShintaro Sakai, ve düzenleyiciYumiko Nakaba.

Sezon, Super Animeism programlama bloğunda prömiyer yapacak.MBS,TBS, ve 26 bağlı kuruluş 1 Temmuz saat 25:25'te (2 Temmuz saat 01:25'te geçerli olarak)

İlk anime sezonu 10 Temmuz 2020'de Animeism programlama bloğunda prömiyer yaptı ve 12 için yayınlandı.bölümler.gevrek rulo akışAsya hariç dünya çapında anime.

Crunchyroll hikayeyi şöyle anlatıyor:

Kinoshita Kazuya, 20 yaşında bir üniversite öğrencisinin başarısızlığıdır. Kız arkadaşını bir kez öpmeyi başardı ama bir ay sonra terk edildi. Lanet olsun. Bunu bir daha asla yaşamak istemiyorum. Tamamen kinci olan Kazuya, bir kızla çıkmak için belirli bir yöntem kullanır. Buluşma yerine gidiyor ve aniden 'Sen Kazuya-kun'sun, değil mi?' Uzun, siyah saçlarını kulağının arkasına tarayan güzel bir kız oradaydı ve ona gülümsüyordu. Adı Mizuhara Chizuru'ydu. Tek bir kiralamadan sonra gerçek bir şey doğar! Aşk ve heyecanla dolu pervasız bir romantik komedi başlamak üzere!

Miyajima başlatılan içindeki mangaKodanşa'sHaftalık Shonen DergisiTemmuz 2017'de.Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkİngilizce manga. SeriAlınan17 Ağustos 2020'de bir manga antolojisi.

Manga ilham verici Temmuz ayında da prömiyer yapacak bir canlı aksiyon televizyon dizisi.

Kaynaklar: Rent-A-Girlfriend animesi İnternet sitesi , komik natalie