Rent A Girlfriend Manga, Naniwa Danshi Idol Ryūsei Ōnishi Hiyori Sakurada'nın Başrolde Olduğu Canlı Aksiyon Şovu Aldı

Rent A Girlfriend Manga, Naniwa Danshi Idol Ryūsei Ōnishi Hiyori Sakurada'nın Başrolde Olduğu Canlı Aksiyon Şovu Aldı

Seri, anime sezonu 2 ile birlikte Temmuz'da prömiyer yapacak

Reiji Miyajima'sKiralık-Kız Arkadaş(Kanojo, Okarishimasu) manga, Temmuz ayında prömiyer yapacak bir canlı aksiyon dizisine ilham veriyor.Naniwa Danshiidol grubu üyesiRyusei Ohnishi(canlı aksiyon Seiho Erkek Lisesi! ) ve oyuncuHiyori Sakurada(canlı aksiyontokyo gulyabani,alacakaranlık) sırasıyla kahramanı Kazuya Kinoshita ve kahraman Chizuru Mizuhara olarak oynayacak.

Dizi şurada yayınlanacakAsahi Broadcasting CorporationPazar günleri 23:55'te TV kanalı ve aynı zamanda yayınlanacakTV AsahiCumartesi günleri saat 26:30'da (etkili olarak Pazar günleri saat 2:30'da) Daisuke Yamamoto ( Ossan'ın Aşkı franchise) yönetiyor ve Kumiko Aso ( Marumo yok Okite ) komut dosyalarını yazıyor.

Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkİngilizce manga ve hikayeyi anlatıyor:Bir kız arkadaş kiralayabilirsin ama aşkı satın alabilir misin? Talihsiz üniversite birinci sınıf öğrencisi Kazuya Kinoshita, kötü bir ayrılıktan dolayı sersemlemiş, idol güzeli ve kibar Chizuru ile akvaryumda birkaç saatlik arkadaşça arkadaşlık kiralar. Ama dibi Kazuya'nın düşündüğünden daha alçak olabilir! Aile, okul ve hayat ters gitmeye başlar ve işleri daha da kötüleştiren Chizuru, her şeyden çok daha fazlasıdır.Tatlı suratve pazarlık ettiğini düşündüğü tatlı tavır...

Miyajima başlatılan içindeki mangaKodanşa'sHaftalık Shonen DergisiTemmuz 2017'de. SeriAlınan17 Ağustos 2020'de bir manga antolojisi.

Manga ayrıca bir televizyona ilham verdianime10 Temmuz 2020'de prömiyeri yapılan ve 12 için yayınlananbölümler.gevrek rulo akışAsya hariç dünya çapında anime. Bir saniyemevsimSuper Animeism programlama bloğunda prömiyer yapacakMBS,TBS, ve Temmuz ayında 26 bağlı kuruluş.

Kaynak: Eski Web