Resident Evil 6, Left 4 Dead 2 Unite for Zombie Mash Up

Resident Evil 6, Left 4 Dead 2 Unite for Zombie Mash Up

RE6 PC, 5 Nisan'da ücretsiz L4D2 karakterleri ekliyor; L4D2'nin RE6 içeriği daha sonra gelir

CAPCOMve Vana işbirliği PC için yeni Resident Evil 6'da Left 4 Dead 2'den oynanabilir karakterleri özel bir oyun moduna getirme projesinde, Resident Evil 6'dan düşmanlar ise belli olmak PC için Left 4 Dead 2'de. Kullanıcılar, her oyundaki çapraz içeriğe ücretsiz olarak erişebilecekler.

zombi1 zombi4 zombi5 zombi3 zombi2 zombi7
zombi6 zombi1 zombi4 zombi5 zombi3
zombi2 zombi7

CAPCOM'un PC için Resident Evil 6'daki 'Mercenaries: No Mercy' modunda, oyuncular Left 4 Dead 2'den hayatta kalan dört kişiden (Koç, Nick, Ellis veya Rochelle) birini seçebilir ve karakterin özel bir özelleştirmesi olacak. sadece yeni içerik için oluşturulan silah teçhizatı. Left 4 Dead'den iki Özel Enfekte zombifranchise, Cadı ve Mini Tank, Mercenaries: No Mercy'de de görünecek. İçerik, 5 Nisan'dan itibaren PC sürümünün tüm sahiplerine otomatik olarak sunulacak. Resident Evil yapımcısı.Yoshiaki Hirabayashiözellikleri bir video röportajında ​​açıklıyor:

Left 4 Dead 2 PC oyununda Lepotitsa, Napad ve Ogroman gibi Resident Evil 6 düşmanları oyuncuların üzerine atlıyor olacak. Yeni eklemeler, Valve geliştiricilerinin Steam Atölyesi araçlarının kullanılmasıyla mümkün hale geldi. İçerik için belirlenmiş bir çıkış tarihi henüz belirlenmedi, ancak geçici olarak ilkbaharda yayınlanması planlandı.[Aracılığıyla Kotaku ]