Resident Evil Revelations 2'nin PS4 Kare Hızı, PC İşbirliği Sorunları Vurgulandı

Resident Evil Revelations 2'nin PS4 Kare Hızı, PC İşbirliği Sorunları Vurgulandı

CAPCOMyerel işbirliği eksikliği nedeniyle bilgisayar kullanıcılarına para iadesi teklif etmek

Oyuncular bunu keşfettiCAPCOMyeni Resident Evil Revelations 2 için hayatta kalma korku oyunuOyun istasyonu3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları, PlayStation 4'te kararsız bir kare hızında çalışır. Digital Foundry, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One'daki kare hızını karşılaştıran iki video yayınladı.

Ayrıca, CAPCOM ayrıca şunları da sunmaktadır: geri ödemeler oyunu satın alanlaraBuharPC için. Oyunun PC'de yerel işbirliğiyle oynandığı duyuruldu, ancak bu özellik olmadan gönderildi.

CAPCOM, 'PC versiyonu Resident Evil Revelations 2 çeşitli özelleştirilebilir görsel ayarları ve çözünürlükleri destekler. Tek bir yerel ekrana öncelik verme kararı, çeşitli farklı bilgisayar ayarları ve cihazlarda istikrarlı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için alındı. Raid modu, lansmandan kısa bir süre sonra oyuncular için bu özelliği ekleyen ücretsiz bir yama indirildiğinde çevrimiçi işbirliğini destekleyecek, ancak PC'deki ana kampanya yalnızca tek bir yerel ekranda oynanabilecek.'[Aracılığıyla Hachima Kiko , Eurogamer ]