Ressha Sentai ToQger vs Kyoryuger Sentai Filminin Fragmanı Yayınlandı

Ressha Sentai ToQger vs Kyoryuger Sentai Filminin Fragmanı Yayınlandı

ToQger ve Kyoryuger ekibi, 17 Ocak filminde dünyayı yıkımdan kurtarmak için birlikte çalışıyor

ayak parmağıyaklaşmakta olan Ressha için bir fragman yayınlamaya başladıSentaiToQger vs Kyoryuger Pazar günü The Movie Super Sentai özel efekt filmi.

Filmin hikayesi, ToQger'lara bilinmeyen bir enerjinin Dünya'ya doğru ilerlediği söylenerek başlar. Dünyanın yok olmasına sadece bir gün kaldığını öğrenen ekip, Zyuden Sentai Kyoryuger serisinin üyeleriyle tanışır.

Film, 17 Ocak'ta Japon sinemalarında gösterime girecek. Filme gidenler, stoklar tükenene kadar 'pırıl pırıl bir defter' hediye edecek.Ressha Sentai ToQger serisi, geçtiğimiz şubat ayında Japonya'da prömiyerini yaptı.BölümToei'nin uzun süredir devam eden Süper Sentai'sininfranchise. Yeni gösterinin teması trenler ve gösteri, Süper Sentai hayranlarının yanı sıra tren meraklılarını hedefliyor. Tokkyūger filosunun üyeleri şunlardır: Tokkyū 1 (Kırmızı), Tokkyū 2 (Mavi), Tokkyū 3 (Sarı), Tokkyū 4 (Yeşil) ve Tokkyū 5 (Pembe). Gösterideki ana makine Tokkyū-Oh ve dönüşüm dizileri 'Tokkyu Chargers' adı verilen elektronik bilet cihazlarını içeriyor.

Shōjirō Nakazawa (Gokaiger vs. Gavan: The Movie,biniciler geldiWizard) diziyi yönetiyor veYasuko Kobayashi(Şinkenger,Titan'a Saldırı) komut dosyalarını yazıyor. Hirofumi Fukuzawa (Goseiger, Gokaiger) aksiyon yönetiminden sorumlu veHiroşi Butsuda(Kamen Rider × Kamen Raider Gaim ve Wizard Tenkawakeme no Sengoku Movie Daigassen) özel efektlerden sorumlu.Takaaki Utsunomiya(Gokaiger, Shinkenger),Motoi Sasaki(Kyōryūger) ve Toei'ninKei Ishikawadizi üretiyor.