Rise Kujikawa, Oynanabilir Karakter Olarak Persona 4 Arena Ultimax'a Katıldı

Rise Kujikawa, Oynanabilir Karakter Olarak Persona 4 Arena Ultimax'a Katıldı

Ayrıca: Kişi Q ile çapraz almak Etrian Odyssey

Japon oyun haber kaynağı Famitsu alay bir sonraki sayısının 13 sayfalık özelliğinin Salı günü içeriği Kişi Q ve 4. kişiArena Ultimax ( Persona 4 Ultimax Ultrasuplex Tutuş ) ilan ederek 4. kişi Rise Kujikawa, ikinci oyunda oynanabilir bir karakter olacak. Rise öne çıkan bir karakterdi. 4. kişi , ancak yalnızca bir gezgin olarak göründü 4. Kişi Kum .

Dergi 24 Nisan'da gönderilecek. İçeriğinde sekiz sayfa yer alacak. Kişi Q , orijinal sanat eserleri ve mallarla ilgili bilgiler ve dört sayfa Persona 4 Ultimax Arena , daha fazla duyuru dahil. Bu özellik aynı zamanda Etrian Odyssey oyun serisi ve ekstra büyük Kişi Q sanat kartı.

Persona Q: Labirentin Gölgesi niyetgemiiçin Japonya'daNintendo3DS 5 Haziran'da Hikaye Yasogami Lisesi kültür festivalinin son gününde geçiyor. Etkinlik sırasında, kahramanlar 4. kişi okul arazisinde garip bir çan kulesinin göründüğünü görün. kahramanları kişi 3 ayrıca zili duyun ve Persona 4 kadrosunun beklediği geleceğe sürüklenirler. İki grup, Gölgeler'deki okulda kilitli kalır, ancak hafızalarını kaybetmiş Zen ve Rei adlı iki gizemli kişiyle tanışırlar. Oyuncular çok geçmeden Zen ve Rei'nin kayıp anılarının çan kulesinin aniden ortaya çıkışının gizemini çözmenin anahtarı olabileceğini öğrenir.Partiyi sessiz kahramanlardan sadece biri yönetebilse de, oyuncular seçtikleri kahramana bağlı olarak farklı bir hikaye yaşayacaklar. seçerek 4. kişi kahraman, oyuncular daha yakından ilgili bir hikaye yaşayacaklar 4. kişi döküm ve tersi.

Persona 4 Ultimax Arena niyetilkbu yaz Japonya'da. Hikaye, olaylardan sadece birkaç gün sonra gerçekleşir. 4. Kişi Kum Inaba şehri, zamanın çarpıtıldığı ve insanların ortadan kaybolduğu kırmızı sisle kaplandığında. Inaba neredeyse televizyonun içindeki dünya gibi oldu. Her şeyden öte, üyelerin 4. kişi Ekip Mitsuru ve Akihiko'yu Midnight Channel'da çarmıha gerilirken bulur. Inaba öğrencilerinin önünde, üst sınıflarını kurtarmak için kırsal kasabaya gelen Gölge İşçi biriminin üyeleri olan Yukari ve Junpei görünür.

atlusABDonaylanmışikisi birden Kişi Q ve Persona 4 Ultimax Arena Bu sonbaharda Kuzey Amerika'da piyasaya sürülmek üzere.

[Aracılığıyla: Otakumu ]