Rock Band Breakerz Yeni Dedektif Conan Açılış Temasını Gerçekleştiriyor

Rock Band Breakerz Yeni Dedektif Conan Açılış Temasını Gerçekleştiriyor

7 Ocak'ta yayınlanan bölümde yeni tema şarkısı prömiyeri

buKIRICIrock grubu Cuma günü yeni bir açılış şarkısı yapacaklarını duyurdu.dedektif Conan'Ikusen no Meikyū de Ikusen no Nazo wo Toite' başlıklı televizyon anime dizisi (Binlerce Labirentte, Binlerce Gizemi Çöz). Yeni tema şarkısı 7 Ocak'ta yayınlanacak olan bölümle birlikte çıkış yapacak. Şarkının single'ı 18 Ocak'ta yayınlanacak.

ResmiYoutubeayrıca grup için kanal gönderildi kısa bir 'CONAN kimdir?' Cuma günü tema şarkısını içeren video klip. Klipte ayrıca Conan gibi giyinmiş bir adam var ve metinde kostümün arkasındaki gerçek kişinin kim olduğunu soruyor. (Not: Bağlantılı video bölge kilitlidir ve Avustralya, Güney Kore, Meksika, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri'nde görüntülenemez).

Grup ayrıca bir 'CONAN Kimdir?' kurmuştur. proje İnternet sitesi .BREAKERZ daha önce anime dizisi için 'Everlasting Luv', 'Miss Mystery' ve 'WE GO' açılış tema şarkılarının yanı sıra 'Hikari', 'Tsukiyo no Itazura no Mahō' ve 'Overwrite' bitiş tema şarkılarını seslendirdi. dizi için. BREAKERZ aynı zamanda bir açılış tema şarkısı da seslendirdi.Kart dövüşü!! Vanguard G: Gears Crisis-tavukanime serisi.

B'zDetective Conan animesi için şu anki açılış şarkısı olan 'Sekai wa Anata no Iro ni Naru'yu seslendiriyor.gevrek ruloJaponya'da yayınlanan dizinin yeni bölümlerini çeşitli ülkelerde yayınlıyor.

21. film anime serisinde, Meitantei Conan Kara Kure-nai no Love Letter (Detective Conan: Crimson Love Letter),açık15 Nisan'da Japonya'da

Kaynak: Animeler! Animeler! (Kosuke Obana)