Rock Grubu Galileo Galilei Bahar Turundan Sonra Ayrılacak

Rock Grubu Galileo Galilei Bahar Turundan Sonra Ayrılacak

doğagrubun 4. ve son albümü Sea and The Darkness Çarşamba günü geliyor

Rock grubuGalileo Galilei ilan edildi Pazartesi günü resmi web sitelerinde grubun Mart'tan Nisan'a kadar olan bahar turlarından sonra dağılacağını duyurdu.

Grup, sitede şu mesajı yayınladı:

Dördüncü albümümüz Sea and The Darkness'ın çıkması ve Mart ayında başlayan bahar turumuzdan sonra Galileo Galilei dağılacak.

Yaklaşık 10 yıl önce, üçümüz Hokkaido'daki Wakkanai'deki küçük bir garajda bir araya geldik ve arkadaşlarınızla oynadığınız bir oyunmuş gibi müzik çalmaya başladık. Bu 'oyun' bizi Galileo Galilei yaptı ve buralara kadar getirdi. Ani başarımız bizi hazırlıksız yakaladı ve hangi müziği çalacağımızı bulmaya çalışırken amaçsız hayatlarımız anlamlı bir şey oldu. Biz o harika yıllarda büyüdük ve daha farkına varmadan çalmaya başladığımız müziğimiz vazgeçilmez bir şey oldu ve hayatımızı iyileştirmeye adadık.Geriye dönüp baktığımızda Galileo Galilei grubu belki de çocukken bindiğiniz oyuncak arabalara benziyor. Ama o oyuncak arabalar asla çimenlik duvarların ötesine geçemezdi. Duvarın ötesindeki engebeli beton yolu takip etmek istiyoruz. Büyüdükçe oyuncak arabasını geride bırakmaya karar verdik.

Herkesin bildiği gibi, kelimelerle iletişim kurmakta pek iyi değiliz. Tüm düşüncelerimizi son albümümüz Sea and The Darkness'a koyduk. O albümle herkese bir şeyler hissettirebilirsek, harika olur.

Bundan sonra hiçbir şeye karar verilmedi, ama iyi haber olacağına inanıyorum. Sizi konserlerde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Grup, dördüncü ve son albümleri Sea and The Darkness'ı Çarşamba günü yayınlayacak. Grup, Mart'tan Nisan'a kadar Japonya'da 'Sea and The Darkness Tour'a devam edecek. Tur 19 konserden oluşacak.

Üç kişilik rock grubu 2007'de Hokkaido'da kuruldu ve Şubat 2010'da mini albümleri Hamanasu no Hana ile büyük bir plak şirketiyle çıkış yaptı. OnlarÖnceden katkıda bulunaniçinfilm müziklerinın-ninanohana: O Gün Gördüğümüz Çiçek(canlı aksiyon TV özel uyarlamasının yanı sıra),Mobil Takım Gundam YAŞ,Büyük Rüzgar! 2. Sezon, veTaifu Noruda. Son zamanlarda, grupgerçekleştirilenolarak 'Climber' şarkısıHaikyu!!animenin bitiş teması. grup üyesiYuki Ozakiayrıcakatkıda bulunanileBağlamak' tarafından açılış tema şarkısı 'Flat'canlı müzik. Ozaki aynı zamandaişbirliğigitaristleKotaro Oshioiçin tema şarkısını gerçekleştirmek içinDōkyūseianime filmi. Müzik grububaşlatılan2010 yılında bir dizi anime şort.

[Aracılığıyla Yaraon! ]