Roku de Nashi Majutsu Kōshi'den Akaşik Kayıtlara Hafif Romanlar Anime Getiriyor

Roku de Nashi Majutsu Kōshi'den Akaşik Kayıtlara Hafif Romanlar Anime Getiriyor

Tembel bir sihir öğretmeni hakkındaki hikayede manga uyarlaması da var

Bu yılki Mayıs sayısıFujimi Şobo'sejderha dergisiCumartesi günü açıklayacakTaro Hitsuji'sRoku de Nashi Majutsu Kōshi'den Akaşik Records'a(Bastard Magic Eğitmeni'nin Akaşik Kayıtları) hafif romanlar bir anime uyarlaması alacak.

'Aksiyon fantazisi' hikayesinde, Guren bir sihir okulunda yarı zamanlı bir öğretmendir ve tahtaya 'kendi kendine çalışma' yazma ve sonra şekerleme yapma eğilimindedir. Öğrencilerinden Sistina sinirlenir ve onu düelloya davet eder ve kolayca yenilir. Ancak korkunç bir olay okulu tehdit ettiğinde, Güren öğrencilerini korumaya yoğun bir bağlılık gösterir.

Kurone Mishima(Şeytan Yarı Zamanlayıcıdır! Lise!,KonoSuba – Bu harika dünyada Tanrı'nın lütfu!!) orijinal hafif romanlar için çizimler sağlar. Fujimi Shobo, 20 Kasım'da Japonya'da beşinci hafif roman cildini yayınladı.Aosa Tsunamisibir manga uyarlaması çizmeye başladıKadokavaAylıkShonen Asdergisi geçen Mart'ta yayınlandı ve Kadokawa ikinci derlenmiş cildi 22 Aralık'ta gönderdi. Fujimi Shobo ayrıca Cumartesi günü Roku de Nashi Majutsu Kōshi to Tsuisō Nishi adlı kısa öykülerden oluşan bir koleksiyon yayınlayacak.