Roku de Nashi Majutsu Kōshi to Akashic Records TV Animesi İlk Tanıtım Videosunu, Ana Oyuncular, Personeli Açıkladı

Roku de Nashi Majutsu Kōshi to Akashic Records TV Animesi İlk Tanıtım Videosunu, Ana Oyuncular, Personeli Açıkladı

Soma Saito,Akane Fujita,Yume Miyamototarafından canlandırılan dizide yıldızKÜÇÜK FİLMLER

' de bir sahne etkinliğiFantazi BunkoCumartesi günü Daikanshasai' etkinliği meydana çıkarmak anime için ilk tanıtım videosu, ana kadro, personel ve iki karakter görseli adaptasyon nın-ninTaro Hitsuji'sRoku de Nashi Majutsu Kōshi'den Akaşik Records'a(Piç büyü eğitmeninin Akaşik Kayıtları) hafif romanlar. Etkinlik ayrıca anime projesinin bir televizyon anime dizisi olacağını da ortaya koydu.

anime yıldızları:  • Soma SaitoGlenn Radarları olarak
  • Akane FujitaSistine Fibel olarak
  • Yume MiyamotoRumia Tingel olarak

Minato Kazutoanimeyi yönetiyorKÜÇÜK FİLMLER.Touko Machida(Şanslı yıldız,bu[e-posta korumalı],Nagato Yuki-chan'ın Kayboluşu) senaryoları hem yazıyor hem de yönetiyor,Satoshi Kimura(Terraformarlar) hem karakter tasarımcısı hem de baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor veHiroaki Tsutsumi(Kuromukuro,Canavar Müzesi,Turuncu) müziği besteliyor.

'Aksiyon fantezisi' hikayesinde, Glenn bir sihir okulunda yarı zamanlı bir öğretmendir ve tahtaya 'kendi kendine çalışma' yazma ve sonra şekerleme yapma eğilimindedir. Öğrencilerinden biri olan Sistine sinirlenir ve onu düelloya davet eder ve kolayca mağlup edilir. Ancak, korkunç bir olay okulu tehdit ettiğinde, Glenn öğrencilerini korumaya yoğun bir bağlılık gösterir.

Kurone Mishima(Şeytan Yarı Zamanlayıcıdır! Lise!,Konosuba - Bu Harika Dünyada Tanrı'nın Nimetleri!) orijinal hafif romanlar için çizimler sağlar.Fujimi Şoboyedinci ışık romanını 20 Ekim'de Japonya'da yayınladı.

Aosa Tsunamisibir manga uyarlaması çizmeye başladıKadokavaAylıkShonen AsFujimi Shobo ayrıca Mart ayında Roku de Nashi Majutsu Kōshi to Tsuisō Nishi başlıklı kısa öykülerden oluşan bir koleksiyon yayınladı.

Güncelleme: Karakter görsellerinin daha büyük görselleri eklendi. [Aracılığıyla MoCa Haberleri ]