Ruh Yiyen Değil! English Dub Cast Açıklandı

Ruh Yiyen Değil! English Dub Cast Açıklandı

Bryn Apprill,Alexis Tipton,Lindsay Seidel2014 TV animesi için İngilizce dub oyuncu kadrosuna liderlik ediyor

Kuzey Amerika anime distribütörüFUNimation Eğlence ilan edildi İngiliz dub için oyuncu kadrosu Ruh Yiyen Değil! Perşembe günü TV anime dizisi.

Oyuncular, altındaADR Direktörü Zach Bolton, ADR Direktör YardımcısıCris Georgeve senaryo yazarıGüzel Klinkensakal, dır-dir:

  • Bryn ApprillTsugumi olarak
  • Alexis TiptonAnya olarak
  • Lindsay Seidelmem olarak
  • Elizabeth MaxwellShaula Gorgon olarak
  • Ian SinclairAkane Hoshi olarak
  • Bryce PapenbrookKil Sizemore olarak

Funimation olacakserbest bırakmak30 Haziran'da DVD ve Blu-ray'de dizi.Funimation ayrıca Perşembe günü dub için bir fragman yayınlamaya başladı:

Funimation vardıakışgeçen yıl nisan ayında japonya'da yayınlanan anime. Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Death Weapon Meister Academy'deki en yeni sınıfla tanışmaya hazır olun! Tsugumi Harudori ve onun çılgın arkadaşları, yaşam, nefes alma silahlarını eğitmeye ve onları kullanacak olan Meister'larla birleştirmeye adanmış bu şık okulda DEĞİL sınıfını oluşturuyor!Ruh yiyicifanatikler bu destansı yeni karakterlerle tanışmak ve orijinal serideki tüm favorilerini yakalamak için heyecanlanacak. Tsugumi ve arkadaşları, DWMA'da kendi heyecan verici ölümcül yaşam hikayelerini örerken maceranın bir dakikasını bile kaçırmayın!

Atsushi Ohkubobaşlattı Ruh Yiyen Değil! mangaKare Enix's Aylık Shonen Gangan orijinalinin bir yan ürünü olarak 2011 yılında dergisi Ruh yiyici dallar OBitti Ruh Yiyen Değil! Square Enix'in 22 Aralık'ta yayınladığı beşinci cildinde.Yen Basındır-diryayıncılıkKuzey Amerika'da manga.