Run with the Wind Marathon Racing Anime Daha Fazla Oyuncu ve Tasarım Sunuyor

Run with the Wind Marathon Racing Anime Daha Fazla Oyuncu ve Tasarım Sunuyor

Juri Kimura,Kengo Kawanishi,Satoshi Hino,Koutarou NakamuraEkim anime kadrosu

Run with the Wind, televizyonun resmi web sitesianimenın-ninShion Miura'sKaze ga Tsuyoku Fuiteiru(Feel the Wind) romanı, Cumartesi günü dört seslendirme üyesini ve beş karakterin tasarımlarını açıkladı.

Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

Juri KimuraMahalle bakkalının sahibinin kızı Hanako Katsuta olarak

Kengo Kawanishilise sırasında Kakeru'nun takım arkadaşı Kōsuke Sakaki olarakSatoshi HinoRokudō Üniversitesi'nin kaptanı ve ası Kazuma Fujioka olarak

Koutarou NakamuraChikusei-sō yurdunun ev sahibi ve yöneticisi Genichirō Tazaki olarak

Web sitesi ayrıca Tazaki'nin köpeği Nira'nın tasarımlarını da gösterdi:

Roman, Tokyo-Hakone Gidiş-Dönüş Koleji Ekiden Yarışı veya Japonya'daki en büyük üniversite maraton bayrak yarışlarından biri olan 'Hakone Ekiden' üzerine odaklanıyor. Yarış her yıl 2-3 Ocak'ta düzenleniyor ve toplam 217.9 km'lik (yaklaşık 135.4 mil) bir koşu için Tokyo ile Hakone arasında gidip geliyor.

Daha önce duyurulan oyuncu kadrosu ise şöyle:

Takeo ŌtsukaKakeru Kurahara olarak

Toshiyuki ToyonagaHaiji Kiyose olarak


Kouki UçiyamaTakashi Sugiyama olarak

Miyu IrinoAkane Kashiwasaki olarak


Junya EnokiJota Kizuki olarak


Yuto UemuraJoji Kizuki olarak


Kazuyuki OkitsuYukihiko Iwakura olarak


Hideaki KabumotoMusa Kamala olarak


Riki KitazawaYohei Sakaguchi olarak


Takanori HoşinoAkihiro Hirata olarak


Kazuya Nomura(Robotik;Notlar,şakacı oyunu,Kabuktaki Hayalet: Yeni Film) diziyi yönetiyorÜretim I.G.Şinçoşaplanlama işbirliği ile kredilendirilir.seslendirme sanatçısıve Kirishima Şey filminin senaristiKohei Kiyasudizi senaryolarını hem yazıyor hem de yönetiyor.Takahiro Chiba(Okült Akademikarakter tasarımcısı,Haikyuu!!baş animasyon yönetmeni) karakterleri tasarlıyor.Hideki Takahashi(Haikyu!!,Neon Genesis Evangelion) veTakashi Mukouda(Gürren Lagann,uzay züppe) önemli animatörlerdir.Hiromi Kikuta(Haikyu!!,Bay Osomatsu) ses yönetmenidir veYuki Hayashi(DALMAK!!,Kahraman Akademim) müziği besteliyor.

23 bölümlük anime prömiyerini yapacakNTV, BS-NTV,YTV, ve diğer kanallar Ekim ayında. Ōtsuka, Toyonaga, Okitsu ve Kabumoto, 23 Eylül'de Tokyo'da ilk iki bölümün ön gösteriminde görünecek.BU SİNEMALARHibiya.

Shinchosha, romanı Eylül 2006'da yayınladı. Roman, prömiyeri Ekim 2009'da yapılan bir live-action film uyarlamasına ilham kaynağı oldu.NetflixJaponya ve hikayeyi anlatıyor:

Kenarda kalan iki sporcu arasındaki dostluk, onların çok sevdikleri spora geri dönmelerine ve rekabetçi bir uzun mesafe bayrak yarışı için bir takım kurmalarına yardımcı olur.

Bir sahne oyunu uyarlaması da Ocak-Şubat 2009 arasında yayınlandı. Sorata Unno'nun altı ciltlik bir manga uyarlaması, 2007'de çıkış yaptı.Haftalık Genç Atlama, ardından 2008'de Monthly Young Jump'a geçti ve 2009'a kadar orada koştu.

Miura'nınBüyük Geçit(Fune wo Amu) romanı, 2013'te Japonya'da vizyona giren Yuya Ishii'nin yönettiği ödüllü bir live-action filmine ilham kaynağı oldu. Film, 2013'te Japonya Akademisi Yılın Resmi Ödülü'nü kazandı. Kitap aynı zamandaesinlenilmişEkim 2016'da prömiyer yapan bir televizyon anime dizisi.

Kaynak: Run with the Wind animesinin resmi görevlisi İnternet sitesi , komik natalie