Ryoma! The Prince of Tennis 3DCG Filminin Fragmanı English Dub'ı Önizliyor

Ryoma! The Prince of Tennis 3DCG Filminin Fragmanı English Dub'ı Önizliyor

12 Mayıs'ta ABD'de vizyona giren filmler

Onbir SanatRyoma için İngilizce dublajlı bir fragman yayınlamaya başladı! Tenisin Prensi (Ryoma! Shinsei Gekijōban Tenis no Ōji-sama) 3DCG animesifilmPerşembe günü:

İkonik Etkinlikler Yayınlama veAnime Fuarıortak oluyorekranfilm 12 Mayıs'ta ABD sinemalarında. Eleven ArtsdağıtmakKuzey Amerika'daki film.Film, AX Anime Expo Cinema Nights'ın kişisel film etkinliği serisinin açılış etkinliği olacak.

FilmaçıldıEylül 2021'de Japonya'da. Film yaklaşık 419.197.830 yen (yaklaşık 3.64 milyon $) kazandı.

Sinemalarda iki kez gösterilen filmversiyonlar, hikayeyi iki paralel yolda ilerletmek için bazı sahnelerin farklı olduğu. 'Decide' versiyonu Seigaku takım kaptanı Kunimitsu Tezuka ve Rikkai takım kaptanı Seiichi Yukimura'ya odaklanırken, 'Glory' versiyonu Hyōtei takım kaptanı Keigo Atobe ve Shitenhōji takım kaptanı Kuranosuke Shiraishi'ye odaklanıyor.

Filmin hikayesi, ana başrol Ryōma'nın Amerika Birleşik Devletleri'ne gelmesi ve Sakuno Ryūzaki'nin bir 'tenis çetesi' tarafından suçlandığını bulmasıyla başlar. Ryōma, Sakuno'ya yardım etmek için onlara bir top sallar, ancak sonunda gizemli bir tekerlekli sandalyeli adam tarafından fırlatılan bir topa vurur. O anda, Ryōma ve Sakuno bir şekilde zamanda geriye, Ryōma'nın babası Nanjiro'nun Amerika'da 'Samuray Nanjiro' olarak oynadığı zamana giderler.

Orijinal manga yaratıcısıTakeshi Konomifilmi denetledi. Animenin daha önce 2020 baharında vizyona girmesi planlanıyordu, ancakgecikmiş2021'e kadar. Film, The Prince of Tennis mangasının sonundaki olaylar ve başlangıcı arasındaki üç aylık zaman diliminde geçen tamamen orijinal bir hikayeye sahip.Tenisin Yeni Prensimanga.

Hiroshi Koujina(2011Avcı × Avcı,Kiba) animeyi yönettiKeşiş StüdyolarıveKeikatarafından işbirliği ileStüdyo KAI.GAGAfilmi dağıtıyor.Takehiko Hata(Lupin III: Elveda Ortak) senaryoyu yazdı,Patricia HishikawaCG süpervizörüydü,Kei Yoshimizuanimasyon yönetmeniydi veMomoko YamadaCG direktörüydü.Takeshi Takaderases yönetmeniydi veKei Tsudamüziği besteledi. Orijinal manga yaratıcısı Takeshi Konomi, tümşarkı eklerap şarkılarının sözleri de dahil olmak üzere film için.

ekonomiserileştirilmiş Tenisin Prensi manga 'nin orijinal koşusuŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışı1999'dan 2008'e kadar dergi. Manga, ortaokul tenisçi Ryōma Echizen'in ulusal turnuvaya ulaşmak için rakipleriyle savaşmasını konu alıyor. Bu orijinal manga, 2001-2005 televizyon animesine, iki anime özelliğine ilham verdi.filmlerve bir teatral kısa, çeşitli video animeprojeler, bir canlı aksiyonfilm, Çin'de bir canlı aksiyon televizyon dizisi ve popüler bir sahne müzik dizisi.

bu Shin Tennis no Ōji-sama 17 Yaş Altı Dünya Kupası (Tenis Prensi II: U-17 Dünya Kupası) anime dizisi bu yıl prömiyer yapacak ve Türkiye'deki ilk televizyon dizisi olacak.franchiseyaklaşık on yıl içinde.

Kaynak: Eleven Arts'Youtube kanal