Ryotaro Okiayu, Dynasty Warriors Franchise'da Tsuyoshi Takishita'yı Sima Yi olarak değiştirdi

Ryotaro Okiayu, Dynasty Warriors Franchise'da Tsuyoshi Takishita'yı Sima Yi olarak değiştirdi

Okiayu zaten Sima Yi'nin oğlu Sima Shi'yi oynuyor ve hayranlara merhum Takishita'nın performansının ruhunu canlı tutmaya çalışacağını söylüyor

Shin Sangoku Musō (Dynasty Warriors) video oyunu dizisi yapımcısı Akihiro Suzuki ilan edildi Cuma günü Twitter'daRyotaro Okiayugeç yerini alacakTsuyoshi TakishitaShin Sangoku Musō 7 Empires'da (Dynasty Warriors 8 Empires) Wei ve Jin subayı Sima Yi olarak ve serinin gelecekteki sürümlerinde. Okiayu, Shin Sangoku Musō 6'dan (Hanedan Savaşçıları 7) beri Sima Yi'nin oğlu Sima Shi rolünü oynuyor.

Duyuru hakkında yorum yapan Okiayu yazdı :

Duyuru yapılmış gibi görünüyor. 'Ben zaten oğlu Shi'yi oynadım. Eğer bir karakter olarak Sima Yi performansımdan dolayı bozulduysa, o zaman lütfen yerine birini bulun” dedim, satırları kaydederken. [Takishita]'yı taklit etmemin hiçbir yolu yok. Ancak, ruhunu canlı tutmaya çalışacağım ve yaptığı imaja değer vereceğim. Bu şekilde rolü oynadım. Pekala, aslında şeytani gülüşü birden fazla kez tekrarladık çünkü artık babanın sesi tam olarak oğlununkine benziyordu...

Shin Sangoku Musō serisi gelecekte de sizin elinizde.Okiayu, Şubat ayında Tokyo'daki Shin Sangoku Musō hayran etkinliğinde Takishita'ya başsağlığı diledi ve hayranlara, vefatından önce gelecekteki bir etkinlikte Takishita'nın olacağı konuşulduğunu söyledi.

takishitaGeçtiGeçen baharda 37 yaşında eve giderken kayma ve düşme nedeniyle aldığı yaralar nedeniyle. Takishita, The Romance of the Three Kingdoms'ın ilk oyununun 2000 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana oyun uyarlamasında yer almıştı. Shin Sangoku Musō 7 Mōshōden (Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends), sesinin yer aldığı serideki son oyundu, ve ölümünden sekiz ay sonra Japonya'ya gönderildi.