Sahil Büyücüleri Kaijudo TCG'yi İptal Edecek

Sahil Büyücüleri Kaijudo TCG'yi İptal Edecek

ABD'den ilham alan ticari kart oyunudüello ustaları

Wizards of the Coast, Kaijudo kart oyununun kağıt versiyonunu artık Amerika Birleşik Devletleri'nde üretmeyeceğini duyurdu. Kaijudo, şirketin tanıtmaya yönelik ikinci girişimidir.düello ustaları franchiseBirleşik Devletlerde. Şirket, bu ay 'Vortex' oyun setini piyasaya sürmeye devam edecek ve Kasım 'Fırtınanın Gözü' dijital olarak ve sadece Kış Şampiyonası'ndaki katılımcılara sunulmaya devam edecek.

Wizards of the Coast, 'Kaijudo'nun perakendeci ve oyuncu topluluğu büyümeye devam ederken, ürün tekliflerimiz daha geniş hayran kitlesinin markayla daha fazla etkileşim kurma beklentilerini karşılamadı' dedi. WotC Marka Direktörü R. E. Dalrymple, 'Kaijudo'ya olan sevgimiz ve topluluğumuzdan gördüğümüz ve hissettiğimiz tutku nedeniyle, bu olaylar, Wizards of the Coast'ta Kaijudo ile ilgilenen herkes için gerçekten yürek parçalayıcı' dedi. . 'Oyuna getirdikleri coşku ve Kaijudo'yu herkes için harika bir deneyim haline getirmedeki katılımları için hayranlarımıza, perakendecilerimize ve distribütörlerimize daha fazla minnettar olamayız.'

10-12 Ekim tarihlerinde Providence, Rhode Island'da bir kış oyunu şampiyonası planlanıyor. Planlanan elemeler de planlandığı gibi devam edecek.Dalrymple 2012'de şunları söyledi:Hasbrogeleceği yokplanlarOrijinal Duel Masters manga ve animesini Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlamak için.

Ticaret kartı oyununu desteklemek için,Hasbro Stüdyoları üretilmişKaijudo: Amerika Birleşik Devletleri'nde Düello Ustalarının Yükselişi adlı yeni bir animasyon dizisi. Dizi prömiyerini yaptıMerkezHaziran 2012'de Discovery Communications ve Hasbro'nun yeni televizyon kanalı.

Japonya'da, Duel Masters 1999'dan bu yana 11 televizyon anime dizisi üretti: ilk Duel Masters animesi,Düello Ustaları Ücreti,Shinseiki Düello Ustaları Flash,Sıfır Düello Ustaları,Düello Ustaları Sıfır,Düello Ustaları Çapraz,Düello Ustaları Çapraz Şok,Düello Ustaları Zaferi, ve dahasıGeçenlerde,Düello Ustaları Zaferi V(sağdaki resim),Düello Ustaları Zaferi V3, ve Düello Ustaları Zaferi VS. buÇizgi film yayın ağı koştuAmerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk anime serisi, ancak sonraki animelerin hiçbiri Kuzey Amerika'ya gelmedi.

Kaynak: ICv2