Sailor Moon Crystal 3. Sezonun Prömiyer Tarihi, Tema Şarkıları Açıklandı

Sailor Moon Crystal 3. Sezonun Prömiyer Tarihi, Tema Şarkıları Açıklandı

Etsuko YakushimaruAçılış gerçekleştiriyor, Sailor Uranus ve Sailor Neptune için seslendirme sanatçıları kapanış gerçekleştiriyor

için resmi web sitesiAyın denizci erifranchise meydana çıkarmak Pazar günü gala tarihi ve tema şarkısı sanatçılarıPretty Guardian Sailor Moon Crystal: Sezon IIItelevizyon anime dizisi. Şovun prömiyeri yapılacakTokyo MX4 Nisan'da saat 23:00'te ve ardından yayınlanacaktelevizyonu arıyorum,QSTKyushu Yayıncılık,TV Hokkaido,TV Aichi, veBS11.

Etsuko Yakushimaruaçılış tema şarkısı 'New Moon ni Aishite' (Fall In Love With The New Moon) seslendirecek. Yakushimaru daha önce dizinin her iki sezonu için de bitiş tema şarkılarını seslendirmişti.uzay züppe,Tatami Galaksisi, vePsikoelektrik Kıza Yer Kontrolü. Açılış tema şarkılarını da seslendirdi.penguen,Natsu hayır Arashi!ve her iki mevsimArakawa Köprünün AltındaYakushimaru vardıgerçekleştirilenesinlenerek bir karakter şarkı albümündeki şarkılardan biriAy Savaşçısı Kristaligeçen nisanda çıkan anime.

Junko Minagawa(Sailor Uranüs'ün sesi) veSayaka Ohara(Sesi Sailor Neptune) kapanış tema şarkısı 'eternal eternity'yi seslendirecek. Her iki şarkının da yer aldığı tek CD 27 Nisan'da gönderilecek.Gösterinin resmi sitesi başladıyayın AkışıPazar günü gösterinin ilk fragmanı.

Şovun personeli ilk bölümü Pazar günü Tokyo'daki bir etkinlikte göstermişti.


takibiSailor Moon Crystal 3. Sezonun 1. Fragmanı Yayınlandı