Sailor Moon Musical, Uranüs, Neptün, Pluto, Satürn ve Ölüm Avcılarını Oyunculara Ekliyor

Sailor Moon Musical, Uranüs, Neptün, Pluto, Satürn ve Ölüm Avcılarını Oyunculara Ekliyor

Kokoro Kuge, Airi Kanda, Mikako Ishii geçen yılki müzikalden Chibi-Usa, Sailor Pluto'yu oynamak için geri döndü

Üçüncü yeni Sailor Moon için resmi e-posta dergisimüzikalCuma günü Sailor Uranüs, Sailor Neptune, Sailor Pluto ve Sailor Saturn'ün kadroya katılacağı açıklandı. Bishōjo Senshi Sailor Moon -Un Nouveau Voyage- başlıklı müzikal (Güzel Koruyucu Sailor Moon: A New Voyage), ayrıca Profesör Tomoe, Kaolinite, Mistress 9, Witches 5 ve daha fazlası dahil olmak üzere Death Busters grubunun üyelerini de kadroya ekleyecek.

Ek olarak, haber bülteni Kokoro Kuge ve Airi Kanda'nın geçen yılki Petite Étrangère'den döneceğini duyurdu.müzikalChibi-Usa/Sailor Chibi Moon oynamak için ve Mikako Ishii de Setsuna Meiō/Sailor Pluto oynamak için geri dönecek.

Web sitesi ve yakında çıkacak bir sayıNakayoshiHer ikisi de müzikalin tüm kadrosunu 3 Haziran'da açıklayacak.Satomi Okubo (Denizci) Moon), Kanon Nanaki (Sailor Mars), Yu Takahashi (Sailor Jupiter) ve Shiori Sakata (Sailor Venus), 2013'ün Bishōjo Senshi Sailor Moon -La Reconquista- müzikalinde rolleri olarak çıkış yaptılar.Momoyo Koyama2014 yapımı Bishōjo Senshi Sailor Moon -Petite Étrangère- müzikalinde Sailor Mercury olarak Miyabi Matsuura'nın yerini aldı.

Beş aktris olacakmezun olmakBishōjo Senshi Sailor Moon -Un Nouveau Voyage- serisini tamamladıktan sonra kadrodan.

Aktrisyuga yamatoniyet tekrar üçüncü müzikalde Mamoru Chiba/Tuxedo Mask rolüyle oynadı ve gelecek oyunlarda da bunu yapmaya devam edecek.


Bishōjo Senshi Sailor Moon -Un Nouveau Voyage- 18-27 Eylül tarihleri ​​arasında AiiA 2.5 Theatre Tokyo mekanında ve ardından 2-4 Ekim tarihleri ​​arasında Osaka'daki Sankei Hall Breeze tiyatrosunda gerçekleştirilecek. okuyucularıKodanşa'nin Nakayoshi dergisi önceden bilet satın alabilir ve normal biletler 26 Temmuz'da JST 10:00'da satın alınabilecek. S koltuk biletleri 7.500 Yen (yaklaşık 62 ABD Doları), A koltuk biletleri ise 5.800 Yen (yaklaşık 48 ABD Doları) fiyat etiketine sahip olacak. Resmi e-posta dergisine abone olanlar da 21 Mayıs'tan itibaren bilet satın alabilecekler.