Sailor Moon Yüzükler Kahramanın Broş İlgisini Tekrarlıyor

Sailor Moon Yüzükler Kahramanın Broş İlgisini Tekrarlıyor

Sterling gümüş ve 18 ayar altın yüzükler 15.750 yen (yaklaşık 165 ABD Doları) fiyatla satılıyor

Bandai'nin resmi online mağazası Premium Bandai başladı kabul etmek sonra tarz yüzükler için ön siparişlerAyın denizci eriiçinde görünen broşSailor Moon Süper SCuma günü animesi. Yüzükler, gümüş ve 18 ayar altın kaplamalı versiyonlarda gelir. Yüzük ölçüsü 7'den (ABD boyutu 4) 13'e (ABD 6 1/2) kadar mevcuttur. Hem gümüş hem de altın yüzükler 15.750 yen (yaklaşık 165 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak.

Ön siparişler Cuma günü başlamış olsa da, web sitesi ön siparişlerin aynı gün 16:00'da sona erdiğini listeliyor. Yüzüklerin Ağustos ayı sonlarında sevk edilmesi planlanıyor.

Premium Bandai's Creer Beaute ayrıca Parlayan Ay Tozu sunuyorkompaktveAy Savaşçısı RMucize Romance Tırnak Koleksiyonutırnak cilasıMiracle Romance serisinin 20. yıldönümünü kutlamak içinNaoko Takeuchiorijinal manga ve anime. 'Presto pudra' öğesi, Sailor Moon R'nin ayna çerçevesi ve Gümüş Kristal tasarımıyla tamamlanan Kristal Yıldız Broşundan ilham alıyor. Oje Sailor Moon, Sailor Mercury, Sailor Venüs, Sailor Jüpiter ve Sailor Mars'ın dönüşüm çubuklarını kopyalar (Sailor Moon seride bir çubukla dönüşmez, ancak rengi yine de temsil edilir).Kaynak: komik natalie