Samurai Love Ballad: Party Net Anime Oyuncular Toshiki Masuda, Takashi Kondō

Samurai Love Ballad: Party Net Anime Oyuncular Toshiki Masuda, Takashi Kondō

Sanada Yukimura, Kirigakure Saizō, Mayıs'ta oyun uygulamasında animeye giriş yapacak.

Voltajın resmi web sitesiTenka Tōitsu Koi no Ran: Shutsujin! Saika 4-nin ShuSamurai Love Ballad: Party (Tenka Tōitsu Koi no Ran Love Ballad) akıllı telefon oyununun net anime uyarlaması başladı. yayın Akışı Geçen Cuma anime için yeni bir özel video. Video, iki yeni oyuncu kadrosunu ortaya koyuyor ve ayrıca tamamlanmadan önceki bir sahnenin yapım aşamasındaki görüntülerin ön izlemesini yapıyor.

Yeni oyuncu kadrosu şunları içeriyor:Toshiki MasudaSanada Yukimura olarak

Takashi KondoKirigakure Boyutu olarak

Daha önce açıklanan kadroiçerir:

(Soldan sağa):

  • Genki Ōkawa Tsubame olarak
  • Şo NogamiHibari olarak
  • Shohei KomatsuTobi olarak
  • Chidori olarak Taichi Ishikawa

Bu dört karakter anime için orijinal yeni karakterlerken, Kirigakure Saizō ve Sanada Yukimura oyundan.

Voltaj vardı ilan edildi geçen Ekim anime uyarlaması. anime olacak prömiyer Samurai Love Ballad içinde: Mayıs ayında Parti uygulaması.ben Fukase(Oyuncular!3DCGI işbirliği) animeyi yönetiyor.UWAN Resimleribaş animasyon yönetmeni Yoshiyuki ōkawa ile. Itaru, orijinal karakter tasarımlarıyla tanınır ve şirketmikagamisenaryo ve komut dosyaları ile yatırılmaktadır. ŞirketTüylümüziği besteliyor.

Voltaj oyunu tanımlar:

15. Yüzyıl Japonyası, diyarın lordları ülkeyi yönetmeye çalışırken sürekli savaşlarla harap oluyor. Babanı savaşta kaybettikten sonra, anneni ve küçük kardeşini bıraktığı restoranda çalışıyorsun... kötü bir yargıç küçük kardeşini zehir çeşnicisi olmaya gönderdiğinde! Onun hayatını kurtarmak için bir çocuk kılığına girip onun yerine kaleye gidiyorsun...ama orada seni bekleyen çok daha fazlası!

'Hepinize... ilahi kuralımı göstereceğim!'

Sengoku çağında...aşk, savaşların en tehlikelisidir!

Voltaj, oyunu 2014 yılında Japonya'da piyasaya sürdü vepiyasaya sürülmüş2016 yılında İngilizce versiyonu.

Gerilimkurulmuşgeçen Ekim ayında Vol Pictures adında yeni bir yan kuruluş. Yeni şirket, ana şirketin mülklerinin film, anime ve televizyon dizisi uyarlamalarının planlanması, geliştirilmesi ve satışı üzerinde çalışacak. Gerilimkurulmuşgeçen Mayıs ayında yeni bir 'Anime ve IP Bölümü'.

Güncelleme: Yoshiyuki ōkawa animenin baş animasyon yönetmenidir.