Şarkıcı Mafumafu, Sağlığını İyileştirmek İçin 12 Haziran'dan Sonra Ara Vermeye Devam Edecek

Şarkıcı Mafumafu, Sağlığını İyileştirmek İçin 12 Haziran'dan Sonra Ara Vermeye Devam Edecek

Singer, işbirliklerini sürdürmeyi hedefliyor

Şarkıcı-söz yazarımafumafuPazar günü sağlığına kavuşmak için solo kariyerine süresiz bir ara vereceğini duyurdu. Solo canlı konserlerinde sahne alacak.Tokyo Kubbesitatiline başlamadan önce 11 ve 12 Haziran'da.

Mafumafu, birkaç yıldır kendini iyi hissetmediğini, bu yüzden şimdilik performansını bırakırsa iyileşebileceğini umduğunu açıkladı. 11-12 Haziran konserinden sonra, sosyal medya hizmetleri de dahil olmak üzere çevrimiçi varlığını da azaltacak. Solo performans kariyerine ara verdiği süre boyunca beste çalışmalarına odaklanacak ve diğer sanatçılarla işbirliğine devam etmeyi ve müzik yayınlamayı planlıyor.

Şubat 2020'de Mafumafu'nun personelibulunduplanlı bir toplantı için oraya gittikten sonra evinde baygınlık geçirdi. Daha sonraki bir tıbbi muayene, Mafumafu'nun kardiyojenik şok (Adams-Stokes sendromu) nedeniyle bilincini kaybettiğini ortaya çıkardı, ancak sonunda çalışma programına devam etti.Şarkıcı, aşağıdaki gibi anime için tema şarkıları seslendirdi:Aşık Olduğunuz AnveReikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utageve ayrıca şarkıcı ile birlikte sahne aldıSorarugibi anime için 'Yağmurdan Sonra' vokal ikilisindeSaat GezegeniveAtom Başlangıç. En son ikili temayı seslendirdi.şarkıSon Cep Canavarları animesi için '1.2.3' ve Mafumafu da katkıda bulundu.ortanca efsanesi,uyan Kader,Maaşlı Kulübü, veBilim Aşık Oldu, Ben de Bunu Kanıtlamaya Çalıştım. r=1-sinθ.

Kaynak: Müzik Natalie