Sayonara Ponytail Kill la Kill'in 2. Bitiş Temasını Gerçekleştirecek

Sayonara Ponytail Kill la Kill'in 2. Bitiş Temasını Gerçekleştirecek

Grup ayrıca aşağıdakiler için temalar gerçekleştirdi:tsuritamaanime, canlı aksiyonKyo, Koi o Hajimemasu, Liseli Kız Kompleksi

sayonara at kuyruğu'gizemli' 12 üyeli Japon pop grubu, katkıda bulunmak için yeni bitiş tema şarkısı olarak 'Shin Sekai Kōkyōgaku' (Yeni Dünya Senfonisi) şarkısıöldür la öldürtelevizyon animesi.

Sayonara Ponytail (SayoPoni) ilk bağımsız albümleri Momyu no Ki no Mukōgawa'yı 2011'de yayımladı ve ilk albümleri Mahō no Melody ile birlikte yayınladı.Epic Records JaponyaGrup, manga sanatçıları ve müzisyenlerden oluşuyor ve orijinal manga ile birlikte birkaç albüm yayınladı.

Grup ayrıca aşağıdakiler için temalar gerçekleştirdi:tsuritamaanime dizileri veKyo, Koi o Hajimemasuve Liseli Kız Kompleksicanlı aksiyon filmler.GARNİDELIA, kadın vokalist tarafından kurulan ikiliMARIAve besteciBana ait, yeni açılış olarak 'belirsiz' şarkıya katkıda bulunuyor tema .

savaş eylemianimeKill la Kill, birkaç yapım ekibini yeniden bir araya getiriyor.Gürren Lagann: müdürHiroyuki Imaishi, dizi senaryo süpervizörü/yazarKazuki Nakashima, karakter tasarımcısıSuşi(Gurren Lagann'da ana animatör/animasyon yönetmeni) ve animasyonStüdyo Tetikleyici(kurucu ortakçeşitli şekillerde Gurren Lagannpersonel).

Hikaye, öğrenci konseyi başkanı Satsuki Kiryūin'in (seslendirildiileRyoka Yuzuki) zorla kurallar. Dev bir Basami makas kılıcını kuşanan gezici transfer öğrencisi Ryūko Matoi (Ami Koshimizu) kampüste kargaşaya neden olur. Ryūko, babasının ölümüne neden olan gizemli figürü arar.

Amerika Aniplex lisanslıev videosunda yayınlanacak dizi ve şirketyayın Akışıüzerindeki diziAniplex Kanalı,gevrek rulo,Daisuki, vehuluJaponya'da yayınlandıktan saatler sonra.

Kaynak: animeanime.jp

Resim © Tetik, Kazuki Nakashima/Kill la Kill Üretim Komitesi