School Days' Overflow, Son Ünvanını Verdiğini Onaylıyor

School Days' Overflow, Son Ünvanını Verdiğini Onaylıyor

Hala başlıklarını desteklemek için görsel roman yapımcısı; Parlak Günler Nisan ayının sonuna ertelendi

Taşma, geliştiricinin oyun etiketiYığınve orijinalin yaratıcısıOkul günlerioyun, onaylanmış Cuma günü, yaklaşmakta olan oyunu Shiny Days son oyunu olacak. (Shiny Days, School Days yan ürünü Summer Days'in değiştirilmiş bir güncellemesidir.) Overflow ayrıca iflas etmediğini ve mevcut oyunlarını desteklemeye devam edeceğini belirtti.

Taşma da duyurdu geciktirmek 24 Şubat'tan Nisan sonuna kadar Shiny Days'in piyasaya sürülmesi. taşma belirtilmiş resmi web sitesinde, hayranları tatmin edecek daha kaliteli bir oyun yaratabilmek için oyunu ertelediğini duyurdu.

Overflow'un School Days yetişkin oyunu, 2007'de 12 bölümlük bir televizyon anime serisine ve ardından 2008'de iki orijinal video anime spin-off'a uyarlandı. Hikaye, bir oğlanın yakın kız arkadaşını kendisine yardım etmesi için askere almasıyla gelişen aşk üçgenini takip ediyor. aynı okuldaki bir kızın dikkatini çekmek Anime, son bölümü yayınlandığında beklenmedik medyanın ilgisini çekti. önceden alınmış Japonya'da gerçek bir balta cinayetiyle. Son bölüm yerine, televizyon istasyonları bir dizi alakasız manzara görüntüsü ve şu metni yayınladı: 'Belirli koşullar nedeniyle program değişti'. Değiştirilen tekne sahne görüntüleri, denizaşırı anime fandomuna ve hatta Japonya'ya yayılan 'güzel tekne' sloganına yol açtı.Medya dağıtım web sitesigevrek rulobaşlamakyayın Akışı2009 yılında Kuzey Amerika'da televizyon animesi.

SADECE ABDilan edildigeçen yıl School Days HQ oyununu o yıl İngilizce olarak yayınlayacağını, ancak resmi İnternet sitesi şimdi ise oyunun 2012'de çıkacağını not ediyor. Oyunun resmi Twitter hesabı rapor edildi Bu haftanın başlarında oyun şu anda test aşamasında.

[Aracılığıyla 0takomu ]

Resim © STACK,Okul Günleri Üretim Komitesi2007

Güncelleme: Parlak Günler, Yaz Günleri'nin bir güncellemesidir. Teşekkürler, Cecilthedarkknight_234.