Sekai Project Creature Romances Yayınlayacak: ~Hanımlar İçin~ Otome Görsel Roman

Sekai Project Creature Romances Yayınlayacak: ~Hanımlar İçin~ Otome Görsel Roman

Nostaljinin oyunları, oyuncuların insan olmayan karakterlerle buluşmasına izin veriyor

Görsel roman yerelleştirici ve yayıncıSekai Projesiilan edildiAnime Kuzeynostaljiyi serbest bırakacağını Yaratık Romantizmleri: ~Bayanlar İçin~ (Yaratıktan Koi Shiyo'ya! Otome için)görsel roman, daha öncekilere ek olarakilan edildi Yaratık Romanları: Kokonoe Kokoro♥ (Yaratık'tan Koi Shiyo'ya!)görsel roman. Şirket önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı yayınlayacak.

İkisi birden Yaratık Romanları oyunlar, insan şeklindeki ancak insan olmayan karakterlerle etkileşime giren bir insan kahramanı içerir. Yaratık Romanları: Kokonoe Kokoro♥ (yukarıdaki en üstteki resimde gösterilmiştir) erkek oyuncu karakter ile insan olmayan bir kadın karakter arasındaki romantizmdir. Yaratık Romantizmleri: ~Bayanlar İçin~ (yukarıdaki alt resimde resmedilmiştir) kadın kahramanın birkaç erkek insan olmayan romantik seçeneği vardır.

Sekai Projesi anlatıyor Yaratık Romanları: Kokonoe Kokoro♥ aşağıdaki gibi:

Ichitarou Ichinose, ortalama bir hayatı olan ortalama, kolay giden bir lise öğrencisidir. Gelecekle ilgili hayallerinin ne olduğunu bilmiyor, olağanüstü yetenekleri de yok. Sahip olduğu şey, her şeye burnunu sokan bir çocukluk arkadaşıdır. Adı Kokoro Kokonoe. Ichitarou ve Kokoro günlük hayatlarını her zamanki gibi yaşarlar. A kadar...
Birini gerçekten sevmek ne demektir? İkisi sonsuza kadar mutlu yaşayacak mı yoksa hayallerinin bir parçasına bile ulaşmadan ölecek mi?
Ruhunuzu insan olmayan birine açmanız ve onun kalbini ele geçirmeniz hakkında bir oyun.

Şirket ayrıca şunları da açıklar: Yaratık Romantizmleri: ~Bayanlar İçin~ aşağıdaki gibi:

Orijinal bir gizemli korku aşk hikayesi! Oyuncuların çok çeşitli yaratıkların kalbini fethedeceği bir otome oyunu! Sıradan gençlik. Sıradan aşk. Hangi çocuğu seçeceksin?

Doujinçember nostaljisi çıktı Yaratık Romanları: Kokonoe Kokoro♥ ve Yaratık Romantizmleri: ~Bayanlar İçin~ Japonya'da sırasıyla 2013 ve 2014'te.