Sekai Projesi G senjou no Maou, Chrono Clock, Root Double PC Oyunlarını Yayınlayacak

Sekai Projesi G senjou no Maou, Chrono Clock, Root Double PC Oyunlarını Yayınlayacak

Ayrıca: Narcissu remake projesi; WORLD END ECONOMiCA 2 bu ay çıkacak

Video oyunu yerelleştiricisi ve yayıncısıSekai Projesiadresindeki panelinde ortaya çıktı.Anime FuarıCumartesi günü şu oyunları piyasaya sürecek: AKABEi SOFT2'nin G-senjou no Maou - G-String'deki Şeytan, Purple Software'in Chrono Clock veFilm yönetmeni/Yeti'ninRoot Double: Suçtan Önce * Günlerden Sonra: Xtend Sürümü. Şirket ayrıca, Temmuz ayında Spicy Tails'in WORLD END ECONOMiCA bölüm.02 bölümünü yayınlayacağını açıkladı ve ayrıca bir Narcissu remake projesini açıkladı.

Sekai Project, oyunun erotik içeriğini kaldırmak için G-String oyununun orijinal yaratıcısı ve senaryo yazarı olan G-senjou no Maou - The Devil on G-String ile birlikte çalışıyor. Şirket oyunu şu şekilde açıklıyor:

Kötü şöhretli bir gangsterin oğlu olan Azai Kyosuke'yi oynuyorsunuz. Bach dinliyorsun, okulda Tanrı oynuyorsun ve üvey baban için yarı zamanlı çalışıyorsun. Ama bir gün Usami Haru adında güzel bir kız ve 'Maou' olarak bilinen uluslararası bir suçlu ortaya çıkar ve yanlarında kedi-fare oyunlarını ve entrikalarını getirir.Sekai Project oyunu piyasaya sürmeyi planlıyorBuharbu yaz oyun hakkında daha fazla haberin olacağını söyledi.Otakon.

G-senjou no Maou - The Devil on G-String'e benzer şekilde Sekai Project, oyundan erotik içeriği kaldırmak için Chrono Clock'un orijinal yaratıcısı ile birlikte çalışıyor. Sekai Project, Chrono Clock'u şu şekilde tanımlıyor:

Sawatari Rei, Japonya'daki milyonlarca şirketin varisi ve aynı zamanda zamanda beş dakika geriye yolculuk yapmayı sağlayan gizemli bir cep saatidir. İlk başta, hayallerinin romantik komedisi gibi, hayatını daha eğlenceli hale getirmek için yola çıkar, ancak bir kızın ölümüne düştüğüne tanık olduğunda bu değişir.

Sekai Project, Lemnisca Translations ile işbirliği içinde Root Double: Before Crime * After Days: Xtend Edition'ı yayınlayacak. Sekai Project oyunu şöyle anlatıyor:

Kurtarma ekibi kaptanı Watase Kasasagi, şimdiye kadarki en kritik görevinin ortasında anıları olmadan uyanır: bir araştırma tesisinde nükleer bir çöküş. Alışık olmadığı bir yerde ve yıllarca eğitim görmeden, hayatta kalanları kurtarmalı ve kaçmalıdır... ama olayın ardındaki gizemin anahtarı, görünüşte sıradan bir öğrenci olan Natsuhiko Tenkawa'nın zihninde yatıyor olabilir mi?

Sekai Project ayrıca Spicy Tails'in WORLD END ECONOMiCA bölüm.02 oyununu bu ay yayınlayacağını da açıkladı. Şirket oyunu şu şekilde açıklıyor:

yaratıcısındanbaharat ve Kurt,Isuna Hasekura, World End Economica geliyor. Haru hayatıyla uyandı ama rüyası olmadan. Olaydan 4 yıl sonra, azimli bir genç bayan ona yatırıma geri dönme ve adaleti bulma şansı sunduğu için yeni bir sebep bulur.

Sekai Projesi Mart ayında açıklamıştı.geciktirmekorijinal Mayıs çıkış tarihinden itibaren devam oyunu. İlk 'bölüm'başlatılan2011'de Japonya'da, ardından ikinci bölüm 2012'de ve üçüncü bölüm Ağustos 2013'te. Sekai Projesipiyasaya sürülmüşGeçen yıl Steam'deki ilk bölüm.

Sekai Project ayrıca bir Narcissu remake projesini ortaya çıkardı. Narcissu 1. ve Narcissu 2. mevcut Şimdi Steam'de ve şirket, orijinal yaratıcı Tomo Kataoka ile aşağıdakileri içerecek yeni bir proje oluşturmak için çalışmayı planlıyor:Oyun istasyonuTaşınabilir sürüm; Narcissu 1., 2. ve 3. (ikincisi, Kataoka'nın Narcissu 3rd Die Dritte Welt'teki hikayesine dayanmaktadır); ve Narcissu 4. tamamen yeni malzeme ile. İçerik yükseltmeleri, güncellenmiş senaryoları, drama CD'lerinden materyalleri ve diğer yan materyalleri, yeni sanat eserlerini ve yeniden kaydedilmiş sesleri içerir.

Sekai Project ayrıca California merkezli geliştirici Love in Space'in Sunrider: Liberation Day oyununu yayınladığını da açıkladı.Rita, şarkıcıKüçük veletler!televizyon animesinin açılış ve bitiş temaları, Sunrider: Liberation Day'in açılışını yapacak. Sekai Projesi daha önceyayınlanangeliştiricinin Sunrider: First Arrival oyunu. Sekai Project oyunu şöyle anlatıyor:

Sunrider serisinin bir sonraki patlamaya hazır bölümü Cera'nın kurtuluşunu anlatacak. Kaptan'a katılbu kadarShields ve ekibi, her şeyin başladığı yere dönerken...
Rita'nın vokalleriyle “Sora no Kodoh” OP'sine sahip

chronoclock-key-image.png rootdouble-key-image.png wee-ep2-key-image.png sunrider-key-image
gsenjou-key-image.png chronoclock-key-image.png rootdouble-key-image.png wee-ep2-key-image.png sunrider-key-image