Sekai Projesi, Grisaia Oyunları için Kickstarter Kampanyası Planlıyor

Sekai Projesi, Grisaia Oyunları için Kickstarter Kampanyası Planlıyor

40.000 ABD Doları, 80.000 ABD Doları, 120.000 ABD Doları üçlemeyi Batı'ya seslerle getirmek için hedefler

Video oyunu ve görsel roman çeviri şirketiSekai Projesi ilan edildi Cuma günü başlatacağınıKickstartergetirmek için Kasım ayında bağış toplama kampanyasıÖn kanatBatı'ya Grisaia oyun üçlemesi. Sekai Projesi zatenilan edildiTemmuz ayında ilk oyunu The Fruit of Grisaia'nın (Grisaia no Kajitsu/Le Fruit de la Grisaia).

Kampanya 40.000 ABD Doları toplamayı başarırsa, TLWiki ve Sekai Projesi, Japonca seslerin yanı sıra yeni CG'ler ve 'yeni düzenlenmiş bir çeviri' ile The Fruit of Grisaia'yı yayınlayacak. (Fonlar ayrıca üçlemenin geri kalanındaki seslere de gidecek.)

Kampanya 80.000 ABD Doları uzatma hedefine ulaşırsa, Grisaia Labirenti'ni (Grisaia no Meikyū/Grisaia'nın Labirenti) hayran diski/prequel ve 120.000 ABD doları tutarındaki uzatma hedefi, The Eden of Grisaia'yı (Grisaia no Rakuen/Grisaia'nın Cenneti) devamı.Sekai Projesi, yan ürün olan Idol Mahō için 150.000 ABD Doları tutarında bir uzatma hedefi öneriyorşojo☆MİCHİRU. Ayrıca, PS Vita sistemine veya mobil cihazlara bağlantı noktaları için 250.000 ABD Doları tutarında bir uzatma hedefi de düşünüyor.

Sekai Project, Grisaia'nın Meyvesi'nin hikayesini şöyle anlatıyor:

Mihama Academy - yüzeyde, kendilerini çevrelerindeki dünyayla çelişen öğrencileri beslemek için kurulmuş kapalı bir öğrenme ortamı; gerçekte, ağacından çok uzağa düşen meyveleri korumak için inşa edilmiş, meyve bahçesine dönüştürülmüş bir hapishane.

Kuruluşunun ardındaki koşullar ne olursa olsun, Mihama Academy şu anda hepsinin kendi 'kayıt' nedenleri olan beş kız öğrenciye ev sahipliği yapıyor. İyi ya da kötü, her kız mevcut durumu için rutin bir zorunluluk oluşturmuştur; hayat, Mihama'nın surları içinde boş, ancak uyumlu bir hızla ilerliyor.

Yine de enstitünün ilk erkek öğrencisi, neredeyse akıl almaz derecede opak Kazami Yuuji'nin gelişiyle, Mihama'daki öğrenciler önceden belirlenmiş ritimleri ile adımlarını kaybetmeye başlarlar. Yuuji, etrafındaki kızların hayatlarını bir kez daha ele geçirmek için ihtiyaç duydukları unsur olduğunu kanıtlayacak mı, yoksa geçmişlerinin ağırlığı üstesinden gelinemeyecek kadar dik bir duvar mı olduğunu kanıtlayacak mı?

Ve ilk olarak, Kazami Yuuji kimdir? En gelişigüzel anlarda inmeye alıştığı 'işin' gerçek doğası sır olarak kalırken, kesin olan bir şey var - Mihama Akademisi olarak bilinen sessiz meyve bahçesine tecavüzü, bir şekilde çok önemli olduğunu kanıtlayacaktır. bir diğer. Ve elbette, belki de Yuuji'nin öğrencilerin herhangi birinin en ağır geçmişini taşıması ihtimalini göz ardı edemeyiz...

Sekai Project, oyunların kesilmemiş olgun sürümlerini hem fiziksel hem de dijital sürümlerde sunacak. Ayrıca, her yaştan sürümleri en azından dijital olarak sunacak.Buharplatformu veya kendi platformu aracılığıyla. Bir televizyonanimeilk oyununprömiyeri yapıldıbu ay.Sentai Filmworks lisanslıKuzey Amerika için anime vegevrek rulodır-diryayın AkışıJaponya'da yayınlanan anime.