'Seni Seviyorum' deyin., My Little Monster Manga Unaired Anime Paketi İçin

'Seni Seviyorum' deyin., My Little Monster Manga Unaired Anime Paketi İçin

ZEXCS,beyin tabanıyapmak için geri dönorijinal anime DVD'lerinın-ninSuki-tte Ii na yo.,Tonari hayır Kaibutsu-kunbölümler

Kodanşaiki cildin 12. cildini yayınlayacakşojomanga serisi —Kanae Hazuki'Seni seviyorum' deyin. (Suki-tte Ii na yo.) verobot'sBenim küçük canavarım(Tonari hayır Kaibutsu-kun) — bu yaz ve her iki cildin de bir araya getirilecek özel sürümleri olacakorijinal anime DVD'leri.

iki mangaesinlenilmiştelevizyon animesidizileroprömiyeri yapıldıiçindeEkimve bu hafta bitiyor. Birlikte verilen orijinal anime DVD'leri, yayınlanmayan bölümler içerecektir. Özellikle, yayınlanmayan My Little Monster bölümü, beşinci manga cildinde yayınlanan ve zaten dokuzuncu manga cildinde bulunan bir drama CD'sine uyarlanan aynı yan hikayeyi uyarlayacaktır. Yayınlanmayan De ki 'Seni seviyorum' hikayesi. bölüm henüz açıklanmadı.

ZEXCSvebeyin tabanıyayınlanmamış Deyin 'Seni seviyorum'u canlandırmak için geri dönüyorlar. İki televizyon dizisinin yapımcılığını yaptıktan sonra sırasıyla My Little Monster ve My Little Monster bölümleri. 'Seni seviyorum' Deyin için, yönetmen/dizi senaryo süpervizörüTakuya Sato, dizi yönetmeniToshimasa Kuroyanagi, karakter tasarımcısıYoshiko Okudave karakter tasarımcısı/baş animasyon yönetmeniJunko Watanabekendi rollerini yeniden canlandırıyorlar. Yayınlanmayan My Little Monster bölümü yönetmeni yeniden bir araya getirecekHiro Kaburaki, yardımcı yönetmenNorihiro Naganuma, dizi senaryo süpervizörüNoboru Takagive karakter tasarımcısıTomohiro Kişi, senarist ile birlikteDeko Akao.Seni seviyorum de'. Mei Tachibana'nın hikayesini anlatıyor (oynadıileAi Kayano), 16 yıldır hiç arkadaş edinmemiş veya erkek arkadaşı olmayan bir kız. Bir gün yanlışlıkla Yamato Kurosawa'yı yaralar (Takahiro Sakurai), okulun en popüler çocuğu. Yamato nedense Mei ile ilgilenmeye başlar ve onunla tek taraflı bir arkadaşlık kurar. Onu bir sapıktan bile koruyor - onu öperek.

My Little Monster, bir kız olan Shizuku Mizutani'yi merkez alır (oynadıileHaruka Tomatsu) Okul ve gelecekle ilgili planları dışında kesinlikle hiçbir ilgisi olmayan. adında bir çocukHaru Yoshida(Tatsuhisa Suzuki) sınıfta onun yanına oturacaktı, ama okulun ilk gününden beri şu ya da bu nedenle sürekli yok. Şans eseri, ona sınıf çıktılarını teslim etmesi için gönderilir ve bu, Yoshida'nın arkadaş olduklarına inanmasına neden olur.

Her iki manga da Kodansha'da çalışıyorTatlıdergi vegevrek rulo akış ikisi birdenJaponya'da yayınlandıkları gibi birkaç ülkeye diziler.

Kaynak: animeanime.jp

Görseller © Kanae Hazuki, Kodansha/Suki-tte Ii na yo.Prodüksiyon Komitesi
© Robico, Kodanşa/Tonari No Kaibutsu-Kun Üretim Komitesi